انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
سالی خوب همراه سلامتی بهروزی وسرافرازی را براتون آرزو دارم انشاالله در کنار خانواده روزگار خوب و خوشی رو داشته باشید
اینم یه عکس یه سینی پر از فشنگ واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
[تصویر: 13960824081.jpg]
سلام و درود خدمت تمامی دوستان عزیز.فرا رسیدن بهار طبیعت ،همراه با نغمه سرایی بلبلان مشتاق که همه خبر از امید و زندگی میدهند،بهتمامی دوستان عزیزم تبریک عرض می نمایم.امیدوارم سالی پربرکت پیش رو داشته باشید
سلام برو بچه کرجی
یه جای خوب و دنج اطراف کرج برای ماهیگیری معرفی بفرمایید لطفا"
سلام به همه دوستان گل كرجي
اميدوارم تعطيلات خوش گذشته باشه و آرزوي ايامي خوش در سال جديد را براي همه دوستان دارم.

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام به همه
دوستان تبریک بگید به رضا کرجی عزیز که ای تی سوار شدن اونم از نوع تامهول.
رضا جون بهت تبریک میگم داداش ایشالا که ماشش برات به خوبی خوشی و سلامتی بچکونه و سالها
یار و یاورت در شکار باشه.
Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام خدمت همه دوستان کرجی
با راهنمایی و مشاوره ای که از اقا بابک و اقا اسماعیل عزیز گرفتم با توجه به نیاز و استفاده من از سلاح ای تی 44 رو به من پیشنهاد دادن واقعا هم فراتر از اون چیزی بود که من ازش انتظار داشتم.Khansariha (8)
سلام بر دوستان گرام
دوستان پیشنهاد میکنم در یکی از تغطیلات دوستان کرجی قرار بزارن و همو ببینیم تا این دوستیها پایدارتر بشهKhansariha (8)
(2014-04-19 07:06 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان کرجی
با راهنمایی و مشاوره ای که از اقا بابک و اقا اسماعیل عزیز گرفتم با توجه به نیاز و استفاده من از سلاح ای تی 44 رو به من پیشنهاد دادن واقعا هم فراتر از اون چیزی بود که من ازش انتظار داشتم.Khansariha (8)

سلام رضا جان مبارکت باشه
850 تومنش مال منه اومدم کرج باید بدی باهاش تیر بزنم خخخخ
ایشالا باهاش خاطرات خوشی داشته باشی
سلام دوستان،توی کرج و اطراف آن شکارگاه کجا هست لطفا راهنمایی کنید.برای شکار خرگوش کجا باید رفت تو کرج و اطراف؟
دوست عزیز الان که فصل شکار نیست . بهتر است فعلا با هدف گیری لذت ببریم Khansariha (8)
لینک مرجع