انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام. دکتر بنده اون مطلب بالا رو تکذیب میکنم. و به هیچ عنوان چنین چیزهایی نگفتم. احتمالا این گرگ توسط آقا اسماعیل یا علی صدرا برای رصد پرندگان رها شده.
والله علی صدرا که قبلا تو کار کرگدن بود...حالا جدیدا زده باشه تو کار گرگ اصلا عجیب نیست.عمو اسماعیل هم که طفلک اسیره!! نتش فقط در حد سپاس زدن قد میده گناه داره!! چیزی درباره اش نگیم بهتره دستش از سایت کوتاست!Khansariha (219)
بچه هاي كرج اگه حضور پررنگتري در تاپيك داشتند گرگ كه هيچي ، پشه ها هم جرات اومدن به كرج را نداشتند..!!
البته ميشه روي صحبتهاي دكتر در مورد علي صدرا هم تامل كرد .. Khansariha (266)

به افتخار كرج Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
چشم من رو دور دیدین ها؟؟؟ این دکتر نابکار که شام نداد
شما ها هم که هیچکدوم پیداتون نیست.
حالا چشم من رو دور دیدید غیبت میکنید ها؟؟؟؟
تو که چشمت مثل سلطان محمود غزنوی همش این جاست!!کی ما دور دیدیمش؟Khansariha (219)Khansariha (8)
سلام بر برو بچ قدیم و جدید.
حال و احوال همه خوبه .سرکیفید ماشاا...؟
چیه علی گراز کش بازم اومده معرکه گرفته با اون تفنگ ذیقیش!
این علی هم هرموقع میبینه میدون خالیه میادو دو تا مشقی میزنه در میره فکر میکنه که آره... .
علی جون بیا امسال هم با هم بریم اونجا هیچی نزنیم.Khansariha (219)
این اسماعیل خان جاجی باشی هم که کسوت درویشی اتخاذ نموده از در و دوران بریده و عزلت اختیار کرده.
برو بچ تفنگهای جدید در راه بازار هست اما با قیمتهای نجومی.یواش یواش قیمت یه پی سی پی خوب داره از قیمت یه کاتیوشا بیشتر میشه به لطف برادران وارد کننده.Khansariha (48)
امسال فقط یه بار دست به تفنگ بردم اونم برای تنظیم دوربین که به زیبایی تمام دقیق شد.
از وقتی این گروه داعش کشتار میکنه آدمارو دیگه دستو دلم به شکار نمیره اصلا فقط میرم هدف زنی و بس.
دپرس شدم از این جماعت بیخود.Khansariha (367)
دکتر جون حال و احوال شما چطوره.رحیم - رضا - باقر و همه دوستان دیگه خیلی ارادتمندیم.
Khansariha (256)
مخلصيم بابك جان
حالا كه زدي تو كار تاركت پس چرا براي مسابقه ثبت نام نكردي
به به ....عمو اسماعیل و بابک خان!!!!راه گم کردین؟خیلی مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
چاکرم دکتر
هستیم در خدمت همه دوستان . دکتر شما که تارگت زنی چرا تو مسابقه شرکت نکردی ما شکاری هستیم از تارگت سر در نمیاریم شما که عمریه دستی بر اتیش دارید
سلام به همه
اسماعیل جان شما که رفیق مایی چرا خبر ندادی .
من اصلا نمی دونستم همچین چیزی هست.بد میگم دکتر جان.
ماز یاران چشم یاری داشتیم.Khansariha (8)
حالا چی بود کجا بود کی برد جایزه چی بود.Khansariha (214)
Khansariha (226)
لینک مرجع