انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر دکتر گل گلاب.مخلصیم.دکتر زیر سایه ات هستیم.میدویم دنبال یک لقمه نون.اومدم دیدم داری بهانه میاری عنان صبر از کف دادم و خواستم افشاگری کنم که دیدم ای دل غافل یاد جمله معروف افتادم که گر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آنچه هست گیرند
این تیکه شامل همه متاهلین عزیز بود.ما که مجردیم و از تمامی اتهامات مبرا
سلام آقایون من تازه تو این سایت عضو شدم خوشحال میشم اگه باهاتون آشنا بشم>.....Khansariha (219)
ورود شما رو به تاپیک تبریک و خوش آمد میگم.Khansariha (219)
سلام
خوبيد؟؟
خير مقدم ميگم به دوستان جديد
خدمت دوستان گل البرزی سلام عرض میکنم امیدوارم همگی خوب و خوش و خرم باشن Khansariha (48)
در ضمن هادی جان خیلی خوش اومدی به تاپیک خودت امیدوارم از تجربیات هم بتونیم بهره مند بشیم. Khansariha (172)
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.
دکتر جان خلاصه کلام ما دوست داریم و دوست داریم یه تریپ باهم بریم شکار حالا هر وقت تونستی.صبر شکارچی زیاده.Khansariha (8)
خدمت دوست عریرمون هادی جان تبریک میگم.انشاا... بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم.Khansariha (48)
دوستان عزیز اگر این هفته هوا ردیف بود میریم بیرون.Khansariha (8)
Khansariha (256)
آقابابك اگه برنامه گذاشتيد ما هم دوست داريم در ركاب دوستان باشيم.
آقاهادي خوش آمديد و اميدوارم بتونيم از تجربيات هم استفاده كنيم.

Khansariha (390)
مرسی از همه دوستان...Khansariha (8)
صبح همشهریان بخیر
میبینم که بحث شیرین قرار مدار شکار هست.منم خیلی دوست دارم در جوار دوستان باشم ولی نمیدونم بشه یا نه.والا من از دیروز صبح که ساعت 5 رفتم سر کار تازه الان اومدم خونه.پل جاده قدیم تهران رو سیل برده بود و کلا ما آماده باش بودیم.قرار هارو اطلاع بدید که اگه فرصت شد خودمون رو برسونیم
(سلام به بچه های البرز من یه چند سالی بچه کرج بودیم خخخخخ ولی الان دیگه برگشتم به زادگاه مان مازندران (یه چند سالی کرج شهرک بنفشه بغل مترو بودم

خلاصه مخلص همه بچز البرز هستیم

Khansariha (8)
لینک مرجع