انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2017-03-23 06:44 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایان سلام .سال نو مبارک.
خوااااااااااااااااااااااااااااااااااهشا کمکم کنید .
امروز داشتم تو یه منطقه بیابونی دوربین لیپرر 4 16 50 لیپرز روی تفنگ 52 تنظیم میکردم که پلیس امنیت اومد منو بردن اماکن تفنگ نگاه کردن. گفتن تفنگ دوربین روشه دستکاری شده حساب میشه. و جالب اینجاست که یکیشون گفت این تفنگ دستکاری شده و از بغل مسلح میشه دستکاری شدس . اخه ادم تا چه حد بی سواد.
حالا من از کجا میتونم پیگیری کنم که دوربین روی تفنگ بادی مشکلی داره یانه؟؟اسلحه مهمات برم کلانتری برم فدراسیون تیراندازی برم کجا برم ؟؟ ممنون میشم جوابم رو بدین

متاسفم Khansariha (367)واقعا اینگونه رفتارها شرم آوره حالا خوبه تیراندازی یک تفریح سالم و مفرح
هست و یک زمانی این مهارت تیراندازی به درد دفاع از میهن میخوره...
برن جلوی اون جوونهایی رو بگیرن که زیرابرو هاشون رو برمیدارن و موهاشون رو مش میکنن و مشروب و مواد میزنن و میفتن تو خیابون نه امثال ماها که عشق و علاقمون تفنگ هست...یک تفریح مردانه و جانانه که نه کسی رو آزار میده نه شاکی داره.
شما هم میتونی با شماره ۱۹۷بازرسی نیروانتظامی تماس بگیری.شل نیا و تا آخرش برو حتی اگه توتستی شکایت هم بکن.
ممنون از همگی.
جایی هست که بتونم یه نامه بگیرم که دوربین مشکلی نداره روی تفنگ؟
واقعا جای تاسف داره هیچ تفنگی چه 5.5 چه 4.5 چه با دوربین چه بی دوربین گیر قانونی نداره! با اینجور ادم ها نباید اروم برخورد کرد این ها خودشون با یه زنگ میتونستن از بالا دستیشون بپرسن که مجاز هست یا نه.
(2017-03-23 09:59 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا جای تاسف داره هیچ تفنگی چه 5.5 چه 4.5 چه با دوربین چه بی دوربین گیر قانونی نداره! با اینجور ادم ها نباید اروم برخورد کرد این ها خودشون با یه زنگ میتونستن از بالا دستیشون بپرسن که مجاز هست یا نه.

اخه اون پلیسی که ندونه چه تفنگی مجازه چی غیر مجازه، به درد جرز دیوار میخوره. این حرفها نیست. هر چی کشف موارد مجرمانه یه پلیس بیشتر باشه تو ترفیعاتش تاثیر داره. حالا سوال اینه که دادگستری واقعا وقت میکنه به این موارد خنده دار رسیدگی کنه ؟ طلاق و خیانت و مواد و دزدی اینقدر هست که دیگه به تفنگ بادی نوبت نمیرسه. دوست عزیز اگه دیدی دارن کش میدن شک نکن میخوان کش برن دست دست نکن اصرار کن پرونده تشکیل بدن بفرستن دادگستری
(2017-03-23 07:54 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-23 06:44 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایان سلام .سال نو مبارک.
خوااااااااااااااااااااااااااااااااااهشا کمکم کنید .
امروز داشتم تو یه منطقه بیابونی دوربین لیپرر 4 16 50 لیپرز روی تفنگ 52 تنظیم میکردم که پلیس امنیت اومد منو بردن اماکن تفنگ نگاه کردن. گفتن تفنگ دوربین روشه دستکاری شده حساب میشه. و جالب اینجاست که یکیشون گفت این تفنگ دستکاری شده و از بغل مسلح میشه دستکاری شدس . اخه ادم تا چه حد بی سواد.
حالا من از کجا میتونم پیگیری کنم که دوربین روی تفنگ بادی مشکلی داره یانه؟؟اسلحه مهمات برم کلانتری برم فدراسیون تیراندازی برم کجا برم ؟؟ ممنون میشم جوابم رو بدین
سلام باید موجابشون میکردی چند روز پیش داشتم دوربین میزون میکردم گیر کردم ولی سرگرد مشتی بود کلی هم تیر انداخت،امیدوارم گیر ندن شاید بفرستن دادگاه،البته حل میشه

سلام،مگه تفنگ رو بهتون تحویل ندادن؟اگر دادگاه بفرستنت که مضحک میشه،تفنگ و دوربین شما قانونیه و اگر قاضی ریزه قانونش رو ندونه هم از کارشناس اسلحه مهمات نظر میخواد.حتما یک کنجکاو شمارو دیده و به این اقایون اطلاع داده،پلیس امنیت تو بیابون؟.بندگان خدا دنبال کشف اسلحه غیر مجاز تا اونجا اومدن.
از اسلحه فروشی مجاز بپرس دقیقا قانون دوربین وتفنگ بادی رو با ادرسش بهت میده،تو ویترین مغازشون پر از دوربین و تفنگ بادیه و هزار بار اماکن رو توجیه کردن.
ضمنا فاکتور خرید تفنگ و دوربینتون به همراه دفترچه راهنماشون کمکت میکنه.
سلام،اگر اشتباه نکنم شما محدوده شهریار هستید،طبق امار در حوزه رباط کریم یک نفر با تفنگ بادی دوربین دار طی چند روز گذشته چندتا خانوم رو ازناحیه پا بشدت زخمی کرده وراهی بیمارستان،البته با کلی مشکلات دستگیر شد.این کارهاباعث میشه همه رو به چشم بد ببینند،البته هستند کسانی که جو میدن بدون اطلاعات،امیدوارم مشکل شما حل بشه،لطفا مارو مطلع کنید،موفق باشید
دوستان ما تفنگ رو گرفتیم اما دوربین رو نگه داشتن گفتن برو مجوز بیار تا بهت بدیم. متاسقانننه. الان 52 بنده تبدیل به چوب دستی شده بدون دوربین
امیدوارم شنبه بتونم از اسلحه مهمات یه نامه ای چیزی بگیرم
از لطف همتون ممنونم
اقایون باید اعلام کنن فلان مدل دوربین ممنوعه بعد شما دنبال مجوز بری،یعنی اگر با قاشق غذا خوری تو بیابون باشیم و مشکوک بشن باید مجوز حمل قاشق بیاریم یا اونها باید اطلاعات کافی از قانون داشته باشن که طبق کدوم ماده و تبصره حمل قاشق ممنوعه مگر با مجوز،دوربین شما که با دوربین گلوله زنی یا دو چشمی موجود تو بازار قابل مقایسه نیست و با نگاه کردن ساده مشخصه.اونها مجوز نمیخوان،برد تفنگتون هم که مشخصه .
(2017-03-24 04:10 AM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایون باید اعلام کنن فلان مدل دوربین ممنوعه بعد شما دنبال مجوز بری،یعنی اگر با قاشق غذا خوری تو بیابون باشیم و مشکوک بشن باید مجوز حمل قاشق بیاریم یا اونها باید اطلاعات کافی از قانون داشته باشن که طبق کدوم ماده و تبصره حمل قاشق ممنوعه مگر با مجوز،دوربین شما که با دوربین گلوله زنی یا دو چشمی موجود تو بازار قابل مقایسه نیست و با نگاه کردن ساده مشخصه.اونها مجوز نمیخوان،برد تفنگتون هم که مشخصه .

متاسفانه مشکل بی سوادیه ایناس که از تفنگ بادی 40 هزارتومنی بالاتر ندیدن. که وقتی تفنگ منو با دوربین دید. گفت این چرا انقدر وحشتناکه. این خودش باعت وحشت میشه . غیر قانونیه و این جرت و پرتا.
برکشته میگه این تفنگ رو دستکاری کردی که از بغل مسلح میشه. وگرنه اینا کمر شمن باید باشن.
اینا هنوز نمیدونن ساید کوکیکنگ چیه
یه بارم یه جای دیگ مارو گرقت. گفت ما همچین دوربینی رو روی سیمینوف نمیبندیم که تو روی این بستی.
دوربینم لیپر 4 14 50 هستش.
دیگ ادم چی باید بگه اخه.
سلام به دوستان محترم کرجی. مشکل آقای قویدل رو الان دیدم و این رو به جرات میگم که اون دوربین رو میخوان یه جورایی برای خودشون بردارن. هیچوقت پلیس امنیت تو بیابان گشت زنی نمیکنه. این رو مطمئن باش کسی اون حوالی شما رو دیده و پیش خودش گفته یکی از اعضا داعش رو دیدم بعد هم رفته اطلاع داده. اگر از نظر پلیس امنیت حرکت شما (یعنی حمل اسلحه با اون دوربین) جرم به حساب اومده پس چرا یکی از آلات جرم یعنی تفنگ رو به شما پس دادن و فقط دوربین رو نگه داشتن. مدتها قبل این اتفاق برای خود من هم افتاد. تو محل ما پارک جنگلی لویزان معروف است. با یکی از دوستان همسایه که تفنگ دیانا 35 داره رفته بودیم برای تنظیم دوربینش. تفنگ خود من هم بود. خلاصه چند تا در نوشابه پیدا کردم و تو یه فاصله خاصی مشغول تنظیم دوربین بودم که گشت اومد بالا سرمون. اول تفنگ دیانا 35 با دوربین اسنایپر رو بررسی کرد و گفت 5/5 قدغن است. بعد که تفنگ منو دید با اون دوربین کلا دیانا رو فراموش کرد و شروع کرد به بهانه آوردن که این غیر قانونی است. گفتم چی این تفنگ غیر قانونیه. گفت گلن داره و خشاب خور است و وقتی تو دوربین رو نگاه کرد گفت این تلسکوپه و حق استفاده از این چیزها فقط باید با اجازه دولت باشه. تو دلم گفتم خدایا اینو چرا نصیب من کردی. بهش برگه آزاد بودن تفنگ 5/5 و همینطور دفترچه شناسایی تفنگ رو که از محیط زیست گرفته بودم رو نشون دادم و بهش گفتم این امکان نداره تفنگ 5/5 آزاد بشه و شما خبر نداشته باشین و این قانون به همه کلانتری ها ابلاغ شده. خلاصه وقتی دید همه چی قانونی است و منم کم نمیارم گفت منم یه تفنگ دارم و دنبال یه دوربین خوب براش میگردم امکان داره یه دونه از این دوربینها برای منم بگیری. در جواب بهش گفتم 3 ماه حقوقت رو کامل جمع کن تا یکی از اینها برات بگیرم. ببخشید سرتون رو به درد آوردم اما این مشکلی شده که اکثر مواقع برامون اتفاق می افته. آقای قویدل دوستان هم این مورد رو یادآور شدن بنده هم باز خدمتتون میگم به هیچ عنوان تو این مورد کم نیارید. خیلی منطقی حرف خودتون رو بزنید و حق خود را بگیرید. اگر داشتن تفنگ و دوربین غیر قانونی است پس اول باید از مغازه های فروشنده شروع کنن تا امثال من خریدی ازشون نداشته باشیم. این رو مطمئن باش به امید خدا به حقت میرسی فقط شاید یه مقدار زمان ببره. حتی اگه دادگاه هم رفتی به قاضی بگو این دوربین تو تمام مغازه ها فردوسی موجود است و اگر قدغن بود اونجا اقدام به فروش نمیکردن. همه چی برمیگرده به نحوه صحبت کردنت. دعا میکنم به حقت برسی.
لینک مرجع