انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-11-01 01:31 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلا زمین تیراندازی کمون تو کرج داریم داریم ؟
راستی پارک چیتگر هم هست ، می شه یک جایش رو پیدا کرد که خلوت باشه و ... Khansariha (226)

پارك چيتگر پر از ماموره و گير ميدن.
دكتر ببين دارن برات حرف در ميارن و فكر ميكنند خداي نكرده .........هستي.
سمت غرب كرج تا هشتگرد زمينهاي خالي زيادي هست كه مي شه رفت اونجا.
فقط بايد همت كنيم و جاي مناسبي پيدا كنيم.
زمينهاي گلدشت ، رضوانيه، سهيليه، كردان ، چهارباغ و ... محلهاي خوبي هستن. حتي منطقه كوهستاني آتيشگاه به سمت برغان جاهاي زيادي داره.
دوستان زمین ها به نظرم یک جوری باشه که کسانی هم که وسیله ندارند بتوانند بیان Khansariha (226)
آقا ازپروانه شكار چه خبر؟
آقا رحيم و اميرخان قرار بود برن دنبالش.
سلام خدمت دوستان خودم امیدوارم همگی سرحال و سلامت باشید.Khansariha (8)
اول اینو بگم که این چرا اینجوری شده که اگر بخوای تشکر بزنی باید انقدر طول بکشه و بری و برگردی!!!!!!!؟؟؟؟Khansariha (367)
دوم ظاهرا دوستان هنوز به نظر یکسان نرسیدن و جایی رو 1یدا نکردن.
پیشنهاد من اینه جمعه ساعت 10.30 تا 10.45 دوستانی که تمایل دارن تشریف بیارن 100 متر بعد از درب بالایی بهشت سکینه جمع بشن تا همگی بریم با هم به پارک جنگلی هلجرد.این پارک 400 هکتاره و خلوتم هست و مناطق زیادی هم داره و بدرد یک اجتماع دورهمی میخوره.تپه هم داره و از دید خارجیم کسی هم بهمون گیر نمیده.دوستان فلاکس چای و خوردنی هم هرچی میخوان مثل زیر انداز با خودشون بیارن.Khansariha (8)
Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
آقا بابك دستت درد نكنه. Khansariha (8)
پيشنهاد خيلي خوبي داديد. وقتي همه جمع باشيم ميتونيم بهتر در اين مورد مشورت كنيم. Khansariha (256)
اميدوارم كه همه بتونن شركت كنن. Khansariha (219)Khansariha (219)
امیدوارم که همه بتونن بیان.
به کسانی هم که امروز نیستن بگید که بعد نگن قال موندیم.Khansariha (8)
بابک جون من هستم.هومنم که مطمئنم هست.دکتر هم که باید باشه.دوستان دیگه هم اعلام آمادگی کنن تا شب قرار فیکس بشه
دوستان کمال شهر خیلی از ما دوره ، جای بهتر از اونجا کسی سراغ نداره ؟
حالا راهش رو که بذاریم کنار اصلا به نظرم امنیت نداره ، چون اون طرف های حصارک زورگیری خیلی زیاده
عزیزان سلامKhansariha (48)
برنامه خوبیه.اگه کار پیش نیاد منم هستم(ما هم پررو دعوت نکرده خودمونو انداختیم وسط ماجرا)
whisperx جان امنیت نداره کدومه!؟اونجاییکه شما شنیدی رضاشهره که دیگه زیاد مثل سابق نیست تازشم اگه امنیت نبود برقرارش میکنیم.سلاح زیاد و ساچمه فراوانKhansariha (115)
لینک مرجع