انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان همسایه.اقا واقعا کم کار شدینا قدیما همیشه پرچمتون بالا بود.این علی که معلوم نیست کجا هستش.داش دکتر هم کم پیدا شده اقا باقر رو هم مخلصم به بقیه دوستان هم ارادت داریم.زیارتت هم قبول داشKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام خدمت همه البرزی های عزیز
گفتم بیام یک سلامی عرض کنم خدمت همه همشهری های خودم و به اقا رحیم هم یک زیارت قبول بگم.
میخواستم سر در تاپیک پلاکارد زیارت قبول بزنم و زیرش بنویسم از طرف بچه های تاپیک کرج گفتم یک وقت ریا میشه خوب نیست.Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)
سلام دوستان البرزی کسی شماره جناب زارع (البرز شاپ ) رو داره ؟؟
ممنون رضا جان من سهمیه پیام خصوصیم پر شده نتونستم اونجا تشکر کنم
سلام به همه دوستان عزیزKhansariha (8)
آدرس یه چند تا فروشگاه خوب که ساچمه خارجی(از قبیل جی اس بی وکراسمن) بفروشه رو میخوام!
اصلا تو کرج پیدا میشه؟Khansariha (172)
حالا چون با اقا کمال زارع دوست و هم محل هستیم این رو نمیگم تنها فروشگاهی در کرج هست که در زمینه تفنگ بادی به صورت حرفه ای کار میکنه و شما تو مغازه ایشون میتونی ساچمه جی اس بی ،بارکودا و ......دوربین سنتر ،لیپرز و.... رتیکول دوربین پیدا بکنی شما هر مغازه ای تو کرج بگی جی اس بی یا دوربین لیپرز میخوام هنگ میکنه و تنها مغازه ای هست که تعمیرات روی دیانا به صورت اصولی و با قطعات فابریک و باز کردن تفنگ با فنر جمع کن انجام میشه دوستانی که از نزدیک با ایشون اشنایی دارند حرفهای بنده رو تایید میکنن.زیاد تبلیغات کردیم (الان فکر کنم جی اس بی 4.5 مچ ، جی اس بی ploy mag 4.5 و باراکودا و انواع ساچمه گامو موجود داشته باشه)
(2013-02-03 01:15 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا چون با اقا کمال زارع دوست و هم محل هستیم این رو نمیگم تنها فروشگاهی در کرج هست که در زمینه تفنگ بادی به صورت حرفه ای کار میکنه و شما تو مغازه ایشون میتونی ساچمه جی اس بی ،بارکودا و ......دوربین سنتر ،لیپرز و.... رتیکول دوربین پیدا بکنی شما هر مغازه ای تو کرج بگی جی اس بی یا دوربین لیپرز میخوام هنگ میکنه و تنها مغازه ای هست که تعمیرات روی دیانا به صورت اصولی و با قطعات فابریک و باز کردن تفنگ با فنر جمع کن انجام میشه دوستانی که از نزدیک با ایشون اشنایی دارند حرفهای بنده رو تایید میکنن.زیاد تبلیغات کردیم (الان فکر کنم جی اس بی 4.5 مچ ، جی اس بی ploy mag 4.5 و باراکودا و انواع ساچمه گامو موجود داشته باشه)

کاملا تایید می شود دوستان
در کرج جز مغازه آقای کمالزارع فروشگاه دیگه ای وجود ندارد که بصورت حرفه ای کار کند اکثرا لوازم ورزشی هستند که ممکنه چند مدل ساچمه گامو هم داشته باشند لازم به ذکر است قیمت اکثر اجناس آقای کمالزارع با فردوسی یکی است.
سلام رضا جان اگه آدرسشم برامون بگید ممنون میشم؟Khansariha (215)
دوستان به بنده لطف دارن و منو شرمنده كردن. Khansariha (245)
ارادتمند همه عزيزان Khansariha (8)
با سلام و عرض ادب
من تازه عضو این سایت شدم و خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم ، من هم ساکن کرج هستم و یه 470TH و رنجر125TH و کرال مگنوم دارم اما تا حالا این طرفا شکار نرفتم و همیشه واسه شکار شمال بودم ، خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم.
ارادتمند
(2013-02-05 10:48 AM)rezamohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب
من تازه عضو این سایت شدم و خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم ، من هم ساکن کرج هستم و یه 470TH و رنجر125TH و کرال مگنوم دارم اما تا حالا این طرفا شکار نرفتم و همیشه واسه شکار شمال بودم ، خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم.
ارادتمند

سلام دوست عزیز خوش اومدی ، کجای کرج ساکنی؟Khansariha (8)
لینک مرجع