انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خخخخخKhansariha (219)
بابک جان این جوری پیش بره من باید این فنری هارم بفروشم چه رسد به خرید گالاتیان!! خدا رو شکر حضرات سازمانهای بیمه گر اصل و مایه رو با هم می کشن بالا!! خدا بدهکار گردن کلفت نصیب کسی نکنه.

رحیم جان مبارک باشه داداش.Khansariha (8)
(2013-07-04 10:23 AM)Marksmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخKhansariha (219)
بابک جان این جوری پیش بره من باید این فنری هارم بفروشم چه رسد به خرید گالاتیان!! خدا رو شکر حضرات سازمانهای بیمه گر اصل و مایه رو با هم می کشن بالا!! خدا بدهکار گردن کلفت نصیب کسی نکنه.

رحیم جان مبارک باشه داداش.Khansariha (8)

دکتر جان این پلیمره همینه
Titanized mesh for medical treatment of inguinal and incisional hernias
بابک جان؟؟ اون پلیمر چیه قضیه اش؟ مش تایتان برای درمان فتق؟Khansariha (219)Khansariha (219)
آره دکتر جان برام جالب بود کنجکاو شدم بدونم چیه.
گشتم یه مقاله آسون قابل فهم ازش پیدا کردم.Khansariha (8)
فکر میکنم که اکثر دوستان از محل کارشون دسترسی به وب دارن و در ساعات آخر روز
چون تشریف میبرن منزل خبری ازشون نیست.Khansariha (226)
میخواستم بگم یه برنامه بزاریم تو همین هفته بریم هدفزنی.
گفتم چه حرفیه این دوستان در روز بهاری و هوای مطبوع نیومدن و هزار جور بهانه آوردن چه برسه به ایام گرما و ماه رمضون !!!!!Khansariha (399)
احتمالا برم سراغ همون دوستان رجعت کرده که همیشه پایه اند.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
سلام.اقا بابک اگر روزش خوب باشه من میام اگر سر کار نباشم.
رضا جون من که از خدامه اما دوستان و من جمله شما تا حالا 3 بار قرار گذاشتینو نیومدین.
حالا این دفعه دیگه ببینیم چی میشه.
چشم با سایر دوستان مذاکره کنم اگر خدا بخواد و بطلبه یه بیرون با هم بریم و دیداری تازه بشه.Khansariha (8)
اما به تفنگتون قسم بخورید که قرار میزارید بیاید.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
منم خیلی دوست دارم بیام هیچ وقت هم قول 100 درصد نمیدم ولی بعضی وقتها جور نمیشه ایندفعه ببینم چی میشه.
سلام دوستان
تصاویری از طبیعت بسیار زیبای کوه های گرم دره : Khansariha (8)

[تصویر: 29210352.jpg]

[تصویر: 29210364.jpg]

[تصویر: 5547035.jpg]

مسیر دوچرخه سواری :

[تصویر: 38641632.jpg]

دوستانی که قصد ورود به این منطقه را دارد تحت هیچ شرایطی به منطقه نظامی نزدیک نشوند.

ارادتمند
خیلی خوب بود.ممنون.
این مسیر که معرفی کردید از وردیج شروع میشه یا جای دیگری.
شروع مسیر از کجاست و چند کیلومتر باید رفت.چند ساعت راهه.خدایی نکرده سمت سایت که نمیره!!! تو عکس دوم من سایتو میبینم.باید نزدیکش باشه.
Khansariha (8)
لینک مرجع