انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه ای بچه های باحال البرزKhansariha (8). بابا دمتون گرمKhansariha (215)
سلام خدمت همه بچه هاي كرج
بابا دم همتون گرم راستي چه عجب از علي يزدي سري به سايت زدن در ضمن دوستان كسي از اين بچه پول داره ( همون طلا فروشه ) خبر نداره خيلي وقته پيداش نيست
آقا اسماعیل شما که از همه پولدارتری و رو نمیکنی بعد به مردم گیر میدی.
سلام دوستان
علي آقا و آقا اسماعيل هم افتخار دادند به ما.علي جان كجايي دلمون برات تنگ شد.
اسماعيل جان شب عيد شده و هومن دنبال پارو ميگرده براي پول پارو كردن.Khansariha (215)
سلام خدمت همه دوستان مخصوصا کرجی های گل
منو یادتون رفته منم کرجی هستم
منظورم از کرجی اهل کرجه ها با قایق اشتباه نشه
اینم بگم از من پولدار تر نیست
اینجوری بگیم شاید پول بیاد سمتمون
سلام خدمت تمامي عزيزان.امروز با داش مجيد عزيز رفتيم شكار.و آخرين شكار امسال را با مجيد عزيز تجربه كردم.دست به تير مجيد واقعا حرف نداره.[تصویر: 13633721421.jpg]
ششكشكاشكار سار.جاي تمامي دوستان خالي.
باز حوصلتون سر رفت به من گیر دادیدKhansariha (367)
کادوشو یکی دیگه میده عشقو حالش ماله یکی دیگست بدبختی و شلوغ بودنش ماله ماستKhansariha (399)
هفته پیش 2 شب موندم مغازه انقدر کار داشتم Khansariha (290)
ببخشید دیر میام شبا میام خیلی خستم
شاد باشید و 4 شنبه سوری خیلی شلوغ نکنیداKhansariha (214)
سلام بر اهل منزل.آقا از شما که آبی گرم نمیشه.کلی گشتم تا ازون زیر میرا تاپیک رو پیدا کردم.البته ما کارمون اون زیر میراست Khansariha (266) ولی خوب خیلی ستم آدم تاپیک رو ازون زیرا بکشه بیرون Khansariha (43)
برای همتون سالی خوب همراه با موفقیت سعادت تندرستی خوشبختی شادی آرزو میکنم.امیدوارم هرجا که هستید دلاتون شاد باشه و لباتون خندون.ازینکه در کنار دوستانی اینقدر خوب و دوست داشتنی هستم به خودم میبالم.همتون رو دوست دارم و از دور دست همتون رو میفشارم.آغاز سال 92 بر همگی مبارک
درنخستين دقايق سال 1392 هستیم و در حال ورق زدن برگی دیگر از زندگیمان

امیدوارم سالی که در حال اتمام است سال خوبی برای تمامی شما دوستان بوده

و سالی که در حال ورود به آن هستیم تمامی لحظاتش بر وفق مراد و توأم با سلامتی

برای تمامی شما دوستان و خانواده محترمتان باشد
سلام
من هم به نوبه خودم سال نو رو به همه همشهریان عزیز تبریک میگم و توفیقات روزافزون رو برای همشون از درگاه خدا خواستارم و به علی اقا عزیز هم برای بیرون کشیدن تاپیک از زیر خاک خسته نباشید میگم.
باز هم تاپیک کرج پرچمش بالاست.Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)
لینک مرجع