انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامKhansariha (48)
من میخوام رو 52 بند بندازم.تو بازار چی گیر میاد که بدون سوراخ کردن قنداق بشه بند آویزان کرد؟
اگه مقدوره از اسلحه هاتون عکس بذارید تا ایده بگیریم.
خداییش آدم دلش نمیاد قنداق این سالارو زخمی کنه.
نه سوراخ نکن حیفه Khansariha (214)
من قنداق چوبی ندارم ولی بند رو با چرم خیلی تمیز به محل هایی که تو عکس نشون دادم متصل کردم یه خوبی که چرم داره اینه که خیلی محکه ، منم دو لایه کار کردم ، دیگه خیالم راحته Khansariha (214)
(2012-09-18 06:57 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه سوراخ نکن حیفه Khansariha (214)
من قنداق چوبی ندارم ولی بند رو با چرم خیلی تمیز به محل هایی که تو عکس نشون دادم متصل کردم یه خوبی که چرم داره اینه که خیلی محکه ، منم دو لایه کار کردم ، دیگه خیالم راحته
چراعكسي مشاهده نميشه؟؟؟؟!!!
عکس که پیوست شده
همشهریا سلامKhansariha (48)
به احترام پرچم خب....ر دارKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
واسه52 نمیشه از لوله بعنوان جابند استفاده کرد چون لوله 3لایس و لوله اصلی ظریفتر از سلاحهی دیگس(بگفته راویان)
کسی جابند فابریک تو بازار واسه این سالار ندیده؟
جا بند جلویی که روی همون پیچ زیری بچه قنداق میشه نصب کرد. ولی مشکل جا بند عقبه که بهتره به جای سوراخ کردن از یه سیستم مثل کفش قنداق استفاده کنید.Khansariha (8)
يكي از دوستان از كفشك قنداق استفاده كرده و يه لايه چرم زير اون قرار داده و جاي بند قشنگي درست كرده.
همينطور كه دكتر فرمودند جاي بند جلويي هم به پيچ بچه قنداق وصل شده.
فكر كنم كه بهترين راه همون باشه. Khansariha (256)Khansariha (256)
(2012-09-18 09:44 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس که پیوست شده

ببخشيد !!
فايل پيوستو نديدم. Khansariha (226)
(2012-09-18 09:44 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس که پیوست شده

ببخشيد!!
حواسم به فايل پيوست نبود Khansariha (226)
همشهریا سلامKhansariha (48)
به احترام پرچم خب....ر دارKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
یکی بیاد مسئولیت پرچم رو واسه 1هفته قبول کنه.آقا طلبیده شاید برم مشهدKhansariha (215)
سلام
بر همه همشهری های عزیز
شما با خیال راحت برو من هستم.
Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)
آقا رضا اگر بند رو سلاح انداختی یه عکس ازش بذار.والا چشام شور نیسKhansariha (23)
لینک مرجع