انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان البرزي
بابك جان سلام ، چطوري برادر ؟ پشت سر ما چرا صفحه ميزاري ، ما كه حضورا" هم خدمت دوستان نرسيم ، تلفني ارادتمان را اعلام ميكنيم خدمت دوستان و اساتيد ، بقول معروف كه ميگن :سعادت گر چه بيرنگ است ، ارادت همچنان باقيست .
بالاخره بعد از گذشت يكماه و اندي از خريد AT44 ديروز همت كردم و باتفاق پسرم (كميل) رفتم باغ براي بستن و صفركردن دوربين و در نهايت گروپ گيري كه حاصل كار اين در اومد كه حضورتان به نمايش ميزارم ، لطفا" اساتيد محترم نظر و راهنمايي رو فراموش نكنن ،ممنون و متشكر
در ضمن جا داره اينجا هم از آقا مسيح عزيز بابت سايلنسر تشكر كنم كه به جرات ميتونم بگم از سايلنسر فابريك هم بهتر عمل ميكنه ، تو دقت كه حرف نداره ، در صدا گيري هم مقايسه كردم صداگيريش بيشتر از فابريكش بود ، در مورد تلمبه هم دست استاد سهيل و داداش اسماعيل درد نكنه.
فاصله : 30متر دقيق
شرايط آب و هوا : آرام و بدون باد
دوربين : اوپتيما 32*9*3 زوم : 9
ساچمه : تي اس 22 و پرومگنوم قديمي هركدام 5 شات
فشار باد : 200 بار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستي اينم شاهكار پسرم كميل براي حسن ختام برنامه :
درب نوشابه خانواده فاصله 30 متر ، زوم 9 ، سه شات
به به حاج رحیم گل گلاب
چه عجب داداش .صفحه کدومه برادر .سایتون سنگین شده و دیر به دیر
سر میزنی منم که زود به زود دلم برات تنگ میشه چه کنم یه حاج رحیم گل که بیشتر نداریم.
رحیم جان میگن پسر کو ندارد نشان از پدر.... ما که قبلا نشونه گیری کمیل عزیزو از نزدیک دیدیم
خدا حفظش کنه برات و سلامت باشید.از طرف من یه بسته ساچنه براش بگیرKhansariha (219)
شما هم که استادیو کمتر از این انتظار نمیره.Khansariha (8)
دیدید دوستان حاج رحیم به جمع ما پیوستن و مارو تحویل گرفتن.
حاج رحیم متچکریمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بابك جان من كه همه روز هفته بجز پنجشنبه و جمعه حضور دارم و در از محضر شما بزرگان تلمذ ميكنم و به دليل فني بودن مباحث و بكار بردن ادبيات بالاتر از ديپلم صلاح ميبينم از دور نظاره گر باشم و حالشو ببرم .Khansariha (8)
سلام بر بروبچ همشهری
احوال همه خوبه؟بابک چقدر شلوغ میکنی.چه کردی؟اونا خوب عمل کرد؟راضی بودی؟
به علی جون احوال شما
خیلی مخلصیم
دادا به شب برخوردیم و استفاده نشد تا کیفیتش معلوم بشه.
ایشالا تواین نوبت بعد حتما تستش میکنم.ممنونم واسه کمکت دادا.
حاج رحیم ما باید برسیم خدمت شما شاگردی .تلمذ کدومه برادر ما ارادتمندیم شما هم سالاری.
امروز رضا نیست فکر کنم رفته یه جایی یعنی کجا رفتهKhansariha (226)
دکتر هم نیستش یعنی سایلنت میادو میره دیده میشه اما حس نمیشهKhansariha (48)
Khansariha (8)
سلام به همه دوستان گل البرزي Khansariha (8)
ارادتمنديم Khansariha (48)
ازاينكه دوباره تاپيك داره ميره بالا خوشحالم Khansariha (219) و اميدوارم كه همينطور پيش بريم.
آقا بابك و آقارضا دستتون درد نكنه كه باعث كار خير شديد و دوباره دارين بچه هارو جمع ميكنيد. Khansariha (402)
حاج رحيم،استاد علي صدرا،علي آقاي بچه محل و ديگر عزيزان ....... مخلصيم!!!
سلام و صبح بخير خدمت تمامي البرزيان Khansariha (48)
آقا باقر چطوري ؟ جمعه رفتي مسابقه ماهيگيري ؟
سلام بر همشهری های عزیز
اقا بابک من یک روز نبودیم نگرانم شدیKhansariha (8)
اقا رحیم هم گروپش عالی بود فکر کنم امسال فقط میخواد سارهای اشتهارد رو هد شات بکنه.Khansariha (219)
با سلام خدمت همه
من محمد هستم و تازه ملحق شدم مخلص دوستان هم هستم.
(2013-08-25 09:15 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه
من محمد هستم و تازه ملحق شدم مخلص دوستان هم هستم.

خوش اومدي دوست عزيز ، اميدوارم بتونيم دوستهاي خوبي براي هم باشيم و از تجربيات همديگه بهره ببريم .
لینک مرجع