انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
ما که هستیم
علی جان به یکی گیر بده بقیه هم بیان.............سری قبل که جواب داد همسایه ها رو هم کشید تو تاپیک........
بروبکس چطورین؟ خوبین همه؟
رضا جان دوربین رو دوباره بستی یا هنوز با مگسک حال می کنی؟آقا من تصمیم گرفتم اصلا دیگه دوربین نبندم!!!
نه هنوز نبستم بدون دوربین خوش دستی دیانا اشکار میشه ولی دوربین های ما هم خیلی سنگینه دیروز یک دوربین 3*9*32سنتر پارالاکس دار قدیمی رو رتیکولش رو عوض کردم خیلی سبک بود دوربین سنگین تعادل رو بهم ریزه به نظر من گفتم بزار یک کم رامتر بشه ولی نمیدونم جنس این تیتان چی هست هیچ فرقی نمیکنه.
جنسش که آلیاژ فولاد وانادیوم هست.یعنی همون که ابزارهای با کیفیت رو هم ازش می سازن.واقعا من بعد از حدود 500 600 تا شلیک هنوز تغییری ندیدم.می گم این دوریبنای احسان هم خوبن ها! حیف که فعلا وضع خرابه!Khansariha (226)Khansariha (8)
این دوربین های احسان رو من از نزدیک دیدیم سبک و ساده هستند بدون پاراکس هم مشکلی تو شفافیت نداشتن.
سلام و شب به خير
ديروز آقارضا زحمت كشيد و رتيكول دوربين سنتر منو رديف كرد.
يواش يواش جاي كرماني (تعميركار دوربين در فردوسي) را داره ميگيره.
قراره يه شعبه تعمير دوربين در كرج بزنيم. Khansariha (214) Khansariha (256)
سلام دوستان
ديدم تاپيك رفته قايم شده گفتم بيارمش بالا
سلام خدمت دوستان عزیزم.
دیروز رفتم شکار داخل سوله یک کارخونه و 14 کبوتر بسیار خوش اندام شکار شد .از 14 عدد 13 تای آن بدستم رسید و فقط یکی در جایی افتاد که اصلا و به هیچ وجه امکان آوردنش نبود.
برای تشکر از حراست محترم هم 4 تا بهشون دادم که تا داشتم میومدم بیرون اونا تقریبا خورده بودنش و 2تا هم به نیروی خدماتی دادم که که کمک شایانی در آوردن کبوتر ها از روی داکتهای برق و سقف سوله و سایر نقاط غیر قابل دسترس داشتن.
منم با 7 کبوتر و کلا با 20 شلیک یه همراه ای تی عزیز به خانه برگشتم.Khansariha (8)
عکساشم براتون میزارم.
Khansariha (219)
Khansariha (256)
سلام و صبح تمامي دوستان عزيز بخير.احوال شما.اميدوارم هر روزتان بر طبق مرادتان باشه. 
سلام و عرض ارادت
به به !! اميرخان . مشتاق ديدار Khansariha (48)
لینک مرجع