انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا باقر آخه این دکی ما نمیاد.بگذار بیاد من میدونم با اینجا
سلام به اهل محل Khansariha (48)Khansariha (8)
دوستان جاهایه بکر برا طبیعت گردی کجا بریم با نقشه باشه ک عالی میشهKhansariha (219)Khansariha (8)
سلام .از شهریار کسی هست ؟
سلام سلام سلام
به همه دوستان گلمKhansariha (48)
امیرجان.آقا رضا.علی آقا و داداشم حاجی کمالزارع خیلی مخلصیم ارادتKhansariha (8)
تقدیم به داداشای گلم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سفید رودخانه ای
محل صید رودخانه فوقالعاده زیبا وبکر بازفت
تابستان 93
طعمه گوشت گنجشک
[تصویر: Mahmoodfisher-0.jpg]
سفید و قزل آلا رنگین کمان
بهار 94
رودخانه مورز

[تصویر: Mahmoodfisher-4-.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-3-.jpg]
قزل آلا رنگین کمان
محل صید رودخانه تشنوی
طعمه لانسه پرچمی.طلایی خالقرمز.نقره ای خال آبی
زمستان 93
[تصویر: Mahmoodfisher-2-.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-1-.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-6-.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-5-.jpg]

قزل آلا طلایی
محل صید رودخانه زیبا و بابرکت هراز
طعمه راپلا نقره ای
زمستان90
[تصویر: Mahmoodfisher-7-.jpg]
آقا محمود ایول داری Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)
دست مارو هم بگیر جهت شاگردی Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-06-27 08:33 PM)mohamadninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محمود ایول داری Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)
محمد جان من مخلصتم شما تاج سری
من درس پس میدم داداش
در خدمتتیمKhansariha (8)
(2015-06-27 08:33 PM)mohamadninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما تاج سری لطف داری منم درس پس میدم خدمت شما و دیگر اساتید این تایپیک
مخلصتم هستم درخدمتم Khansariha (8)
سلام به بروبچ كرجي.
استاد محمود خيلي مخلصيم Khansariha (48)
كجايي داداش؟
باعكسهات خيلي حال كرديم . دمت گرمKhansariha (8)Khansariha (8)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2015-06-28 06:06 AM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به بروبچ كرجي.
استاد محمود خيلي مخلصيم Khansariha (48)
كجايي داداش؟
باعكسهات خيلي حال كرديم . دمت گرمKhansariha (8)Khansariha (8)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام سالار من نوکرتم
داداشی شما لطف داری خجالتمون نده شما که استاد مایی
خوشحالم که لا اقل اینجا پیدات کردیمKhansariha (219)

[تصویر: 5.jpg]
[تصویر: www.iran-airrifle.comuploadcenteruploads-6-jpg]
اینم لانسه های محبوب من
[تصویر: Lanse111111111.bmp]

[تصویر: 6.jpg]
هر وقت فرصتی دست بده(مثلا هفته ای دوبار)کوله و وسایل ماهیگیری رو بر میدارم و .....
واقعا هیچ لذتی تو دنیا مثل دامن پاک طبیعت نیست
کوهستان و دره ها و رودخانه های خروشان و صید ورزشی قزل آلا به آدم حسی میده که نمیشه با زبان وصفش کرد
اینم یه سفر چند روزه که چند وقت پیش رفته بودم دره های بکر زاگرس و مردم با صفای بختیاری با رسومی به قدمت تاریخ خیلی جالبه که هنوزم به شیوه آریاییهای اجداد ما زندگی میکنن و باوجود تکنولوژی در دسترس اما به شیوه زندگی قدیمیشون کوچ نشینی و سیاه چادر های معروفشون مصر هستن و البته بسیار مهمان نواز و با معرفت

روستاهای حاشیه بازفت رو به سمت بالا دست و رسیدن به یکی از ریزابه های بازفت که شیب مناسب زیستگاه قزل آلا داشته باشه چند ساعتی کوه پیمایی کردیم
و اینم مناظر زیبای بین راه
[تصویر: 14337801761.jpg]
[تصویر: 8.jpg]
[تصویر: 7.jpg]
بالاخره به یکی از سرریزهای بازفت رسیدیم اما بعلت بارندگی شب قبل در بالادست آب گل آلود و تیره بود و برای لانسه کشی نامناسب با کرم خاکی بریکلی چنتا پرتاب به محلهای آرومتر و عمیقتر رودخانه کردم با اسپنینگ بسیار آهسته
[تصویر: 14337801762.jpg]
[تصویر: 9.jpg]
اونروز تا غروب با همین روش موفق به صید چنتا رنگین کمان خیلی زیبا و منحصر به فرد و بیشتر سفید رودخانه ای شدم
[تصویر: 14337801764.jpg]
[تصویر: 666.jpg]
[تصویر: 10.jpg]
[تصویر: 121.jpg]
جاتون خالی شب جای امنی کنار رودخانه کمپینگ برپا کردیم و از اون طبیعت بکر و هوای تمیزش حسابی لذت بردیم و اما فردا صبح زود که آب هم صاف شده بود شروع به لانسه کشی کردم که تقریبا با هر پرتاب قزلی به لانسه حمله میکرد و.....
البته کلی قزل های حدودا 500 گرمی و کوچکتر صید کردم که همگی رها سازی شدند که حتما فیلمهشو توی پست بعدی میزارم
و اما قزلهای رنگین کمان بینظیر بازفت
[تصویر: 14337801765.jpg]
[تصویر: 14337812721.jpg]
[تصویر: 1-.jpg]
[تصویر: 17.bmp]
اینم دوتا رنگین کمان سایز که آخر غروب و با تاریکی هوا با خمیر بریکلی و نوار فسفری صید کردم
[تصویر: 123.jpg]
[تصویر: 555.jpg]
[تصویر: 333.jpg]
[تصویر: 44.jpg]

اینم چنتا فیلم از صید قزل آلا تقدیم به دوستان گلم
امیدوارم خوشتون بیاد

لینک مرجع