انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
و اینک ترجمه:
امیر جان سلام چطوری مرد؟Khansariha (8)
چطور اینو گرفتی؟فاکتوری چیزی میخوان؟فاکتور نباشه از اینا نمیدن؟Khansariha (8)
به به علی آقا خیلی ممنون بابت ترجمه.Khansariha (8)پس این حاج امیر کجا رفت؟Khansariha (48)
سلام اميرخان
چطوري؟ما كم سعادت شديم و نميتونيم زيارتت كنيم. Khansariha (48)
دفترچه هم مباركت باشه Khansariha (8)
امروز سر ظهر فرصتی شد برم بیرون و تفنگ رو تست بکنم ظرف مدت یک ساعت 4 عدد زاغی و 2 عدد کلاغ سیاه شکار شد.فنر تیتان و ساچمه بارکودا اجازه نفس کشیدن به زاغی ها نمیداد و فریزشون میکرد.
کاش من هم بودم و می تونستم با آقارضا برم Khansariha (214)
سلام به همگي.مهدي جان.جان قوربان.سن نجورسان ،ياخچي سان گوزل.بيزيم ارادتميز وار .
عرضم خدمت شما،من فاكتور خريد بردم اما نخواست چون اسلحه همرام بود .دو قطعه عكس،كارت ملي و كپي ان،مبلغ 5500 ت بايد به حساب واريز كنيد.احتمالا اگه فاكتور خواست بگيد هديه هست يا از رفيقم خريدم ...
من شماره حسابو اينجا ميزارم يه دفه بريد.
بانك ملي.بنام اداره محيط زيست استان البرز
2170606003005
ایولله امیر جان...دمت گرم بابت این راهنمایی.ادرس این اداره رو هم می ذاشتی لطفت رو تکمیل کرده بودی.خیلی مخلصیم داداش.Khansariha (8)
سلام خدمت همه دوستان البرزی
امروز قبل ظهر و تو هوای بارونی تفنگ تک لول ترک یکی از دوستان رو با ساچمه شماره 6 استرلینگ تست کردم .تجربه بدی نبود ولی فهمیدم اسلحه محبوب من همون بادی هست .
(2012-12-06 07:22 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان البرزی
امروز قبل ظهر و تو هوای بارونی تفنگ تک لول ترک یکی از دوستان رو با ساچمه شماره 6 استرلینگ تست کردم .تجربه بدی نبود ولی فهمیدم اسلحه محبوب من همون بادی هست .

آقا رضا سهمیه پیام خصوصیم پر شده و نتوانستم جواب بدهم ، شرمنده ام Khansariha (8)
دوستان ببخشید در اینجا مطرح شد ولی راه دیگری نبود
مخلصم مهدي جان.شهرك اداري عظيميه. تقريبا روبروي هاكوپيان.اداره محيط زيست. 
لینک مرجع