انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مخلص تمامي دوستان عزيز.مبلغ 6000 تومان هزينه دفترچه ميباشد.فقط تا اين ابلاغيه لغو نشده،سريعا اقدام كنيد.من خودم هنوز وقت نكردم برم.
امیر جان ببین چه کردی!!!Khansariha (219)
دو هفتس داریم زور میزنیم عزیزان رو به پست گذاستن ترغیب کنیم که نتیجه بایدوشاید نگرفتیم.شما با این خبر چه جنب وجوشی تو تاپیک راه انداختید.دو صفحه رفتیم جلو(بزنم به تختهKhansariha (60))
معلوم شد که بی مایع فتیره وباید حتما منفعتی در بین باشهKhansariha (8)خخخخخخخخ
ارادتمنديم علي جان.بنظرم تاپيك بايد موارد تخصصي بحث بشه.اگه اين اصول رعايت شه.مطمئن باشيد بچه ها همگي حضور خواهن داشت.
به به امیر عزیز کجایی دادا.حاج رضای کرجی هم ارادت داریم.Khansariha (8)
سایر دوستان و عزیزان هم عرض ادب دارم.
امیر جان آدرس عنایت کنید و زمان مراجعه را بفرمایید.دوستان تشریف ببرن بگیرن.
اوضاع کبوتر امسال به برکت گرونی اسباب شکار و نبود وقت بسیار دل انگیز شده و تعداد این محبوبان به زیادت رسیده.امسال حدودا 23 تا کبوتر زدیم و 9 تا قمری و 8 تا گنجشک مادر مرده که به سبب قدرت ژول درحین شستن پودر شد.Khansariha (8)
آمار پارسال در همین زمان چیزی بیشتر از اینها بود.با تمام گرونی و وقت کم بازم دوستان تعطیلش نکنن.چون اگر اسلحه از دستتون جدا شه کم کم از دلتونم جدا میشه.این حرف یه شکارچی کهنه کاره که به من گفت.Khansariha (8)
دکتر جان واکسن آنفولانزا دم دست داری 2 تا واسه ما بزاری کنار؟برای خودم و پسرم میخوام.یه چند وقتیه زمینش تو بازار کم شده.Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)
[size=large][color=#9400D3]سلام همشهریای عزیز
لطفا سوال آماتوری منو پاسخ بدین:
آیا فصل قانونی صید ماهی با لانسر گذشته؟
تو این فصل بهترین جا برای ماهگیری تو اطراف کرج کجاست؟
ممنون
خوبي بابك جان.شهرك اداري عظيميه بالاتر از اداره تعاون.
شهرام خان عزيز.الان بهترين فصل واسه لانسه كشيه اونم با ضمينه طلايي.رودخانه چالوس.اگه بتومي بري جاده هراز كه ديگه محشره.
سلام به همه Khansariha (8)
بابا شما یه موضوع و بحث درست و درمون مطرح کنید اگه بچه ها شرکت نکردن هر چی خواستید بگیدKhansariha (215)
جسارت نباشه ولی این که هر روز بیایم چاق سلامتی که نمیشه
شب بخیر
عزیزان سلامKhansariha (8)پاینده و خوش باشیدKhansariha (219)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام بر دوستان عزيز البرزي Khansariha (8)
صبح پنج شنبه تمامي دوستان بخير . اميدوارم تعطيلي خوبي رو داشته باشيد با خاطره اي خوش Khansariha (256) پيشاپيش عيد قربان تبريك Khansariha (8)
(2012-10-24 05:47 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به امیر عزیز کجایی دادا.حاج رضای کرجی هم ارادت داریم.Khansariha (8)

دکتر جان واکسن آنفولانزا دم دست داری 2 تا واسه ما بزاری کنار؟برای خودم و پسرم میخوام.یه چند وقتیه زمینش تو بازار کم شده.Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)
بابک جان متاسفانه نیست که نیست.والله امسال برای خودم هم گیر نیاوردم.کلا یه بار دادن که همه رو دادیم رفت و فعلا منتظریم شاید دوباره بیاد.Khansariha (226)

رفقا همه خوبین؟چه خبر جدید؟Khansariha (8)
لینک مرجع