انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
up

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

تاپيك كرج نبايد اينقدر پايين باشه !!! Khansariha (367)
يك هفته بعد ...................... !! Khansariha (226)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
با اينكه كرج اين همه كاربر حرفه اي ، ويژه ، مدير و ... داره پس چرا بعد از 7 روز هنوز كسي به تاپيك سر نزده ؟؟؟ Khansariha (367)

Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
ای بابا جناب البرز راست میگن دیگه از ما اصفهانیا یاد بگیرید خخخخKhansariha (219)
اقا اسماعیل دکتر جان علی اقا کجاید پس؟؟؟؟Khansariha (214)
با سلام خدمت دوستانی کرجی

یه سوال ,جایی رو برای شارژ کپسول پی سی پی سراغ دارید ؟
اگه آدرس بدید ممنون مس شمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به همه دوستان البرزی
بعد از مدتها بالاخره تونستم اون چیزی رو که می خواستم پیدا کنم.
یه هاتسان گالاتیان 5.5 مدل چوبی گرفتم .واقعا این اسلحه تک و معرکه هستش.کیفیتش با هات حرف میزنه بسیار زیبا و با اصالت طراحی شده و به همراه لول لوتار والتر هستش.
دوربینم روش هست و بند و جایندی خوبی داره.واقعا قابل مقایسه با مدل سنتتیکش نیست.به قدری ظریف و محکم طراحی شده که حس خیلی خوبی به تیرانداز میده.
زاویه دید و شکاف درجه واقعا معرکه است و گیج فشار رنگی و دارای نشانگر های حد مجاز .ضعیف و غیر مجاز باد هستش. بادم خودشون تا 200 زدن بر عکس ای تی قبلیم که موقع خرید اصلا باد نداشت.
یه محافظ ماشه هم روش هست که جالبه .اما کیفیت قنداق و پرداخت اون بسیار بالاست.قنداف اجستبل هست و از نوع تام هول.
کیفیت خشاب خیلی بعتر شده و کاملا پرداخت شده و ساچمه خیلی خوب داخلش میشه.یه هارد کیس خوبم داره که برای اولین بار میبینم که هاتسان مثل آدم داره محصولشو میفروشه.
دوربینش مدل اوپتیما و پارالکس دار هست با سایز 3*12*40 ao میل دات دار قرمز و سبز .که نیاز شما رو برای دوربین بر طرف میکنه.داخل جعبعه اش هم راجع به لوتار والتر و اینکه هاتسان با وسواس زیاد این مدل لول رو سفارش داده توضیحاتی داده.کیت شارژ و کپسول و تعدادی واشر و اورینگ و آچار هم ضمیمش هستش.
عکساشم براتون میزارم.
اگرم کسی خواست بگیره.سریع بگیره چون هم قیمت داره میره بالا و هم تعدادش بسیار محدوده.چون به قرار اطلاع تو ترکیه هم زیر 50 تا تولید شده از هر مدل.
Khansariha (8)
(2013-06-06 10:13 PM)whisperman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستانی کرجی
یه سوال ,جایی رو برای شارژ کپسول پی سی پی سراغ دارید ؟

سلام
شارژ کپسول تا 300 بار در کرج نداریم اما تا 200 بار در جاده قزل حصار بالا تر از ایستگاه فرستنده های موج کوتاه شارژ می کنند.
در گوهر دشت هم پشت پارک یک باشگاه پینت بال است که کمپرسور داره اما نمی دونم شارژ کنه یا نه معمولا به علت استهلاک بسیار بالای دستگاه این کار را انجام نمی دهند.
به به بابک جان به سلامتی
انتخاب خوبی کری
مبارکت باشه.Khansariha (219)
سلام به همگیKhansariha (8)

بابک جان مبارک باشه داداش.عکس می خوایم هر چه سریبعتر!Khansariha (219) بذار بینیم چه جوریاست؟ همونه که یه جورایی شبیه پی هزاره؟Khansariha (8)
قربون شما رضا جان .
قبلا هم گفتم اگر پی سی پی خواستی من در خدمتت هستم.
من چون واسه خودم سفارش دادم میتونم بیشتر هم بگم بیاره.Khansariha (8)
توصیه میکنم اگر شرایط خوبه الان خرید کنی حالا هر مدلی که بگیری.
pcp های 2013 هاتسان نسبت به 2012 بهتر شدن و یه تغییرات خوبی کردن.
توصیه میکنم اگر گرفتید از مدل چوبیش بگیرید چون خیلی چوبش نسبت به قبل بهتر شده و شکیلتر شده.
Khansariha (8)
Khansariha (256)
دکتر جان ممنونم .
چشم حتما امشب عکساشو میگیرم برا دوستان میزارم ببینن.
قابل شما و باقی دوستان رو نداره.Khansariha (8)
Khansariha (219)
ولی جیگریه این تفنگ.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
لینک مرجع