انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان گل كرجي Khansariha (48)
استاد چطوري؟ ديگه زيارتت نميكنيم. Khansariha (8)
حالا كه علي آقا اومده فكر كنم تاپيك يه تكونايي بخوره Khansariha (226)

ارادتمنديم

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
خوب یواش یواش موتور داره روشن میشه.مخلصیم آقا باقر.هستیم برادر.گرفتاری نمیگذاره که.شما چه خبر؟از آقا رضا چه خبر؟شنیدم تلمبه به دست شده.پس لازمه بره پیش بابک آموزش
سلام بر همه دوستان خوب کرجی
به به علی اقا عزیز کجایی دلمون برات تنگ شده
اتفاقا الان مشکلم نداشتن تلنبه هستش یعنی فرصت نکردم برم دنبالش بابک عزیز که از تلنبه دستان قدیمی هستش و شاگردیش برای ما افتخاره Khansariha (8)
رضا جان؟؟؟؟؟صد بار نگفتم در این جا رو محکم ببند؟؟Khansariha (219)
می بینم که بعضیا یه نت با سرعت چراغ موشی پیدا کردن بعد اومدن تو تاپیک؟؟؟اون یکی هم که تو تاپیک خودش راش نمی دن اومده اینجا؟Khansariha (219)Khansariha (48)

یه صبح تا ظهر ما نبودیم اینجا شده مهد کودک...Khansariha (266)Khansariha (113)Khansariha (42) دیگه شکلک مناسب تر برای این دو تا پیدا نکردم...
نوبرین والله... یه کاربر ویژه با یه همکار انجمن یک ساله پست ندادین؟بعد می خواین به من گیر بدین؟Khansariha (64)Khansariha (214)
به به دکی جون.احوال شما؟دکتر این پستت ساعت 20:42 دقیقه هست.مگه شبها هم میای نت.من فکر میکنم روزها تو داروخانه بیکاری میای نت ولی اینکه شبا تو خونه فرصت میکنی بیای نت جای سوال دارهKhansariha (225)Khansariha (7)Khansariha (264)Khansariha (354)Khansariha (147)Khansariha (153)

بعد من اصلا با این سید کاری ندارم فقط دنبال کودک درونشم همین بخدا Khansariha (194)
از این شکلک هات فقط گزینه یک و پنج صحیح است!!!Khansariha (219)اون جادوگره دیگه قضیش چیه؟؟Khansariha (115)
دکتر جون آشپزی مردونه بهتر از این نمیشه که!!!!!!!
نکنه میخوای بگی آشپزیت خوبه؟
بچه ها دکتر میخواد ثابت کنه آشپزیش خوبه.خوب دکتر جون کی خدمت برسیم؟دوستان همه دعوت هستن؟بچه ها کیا میان اعلام آمادگی کنید؟
طفلک تو که فعلا منع مصرف داری!Khansariha (94)
نگران من نیاش دکی جون.من 5 تا ونوستات یجا میخورم.در این حور مواقع رژیم بی رژیم.خوب دکتر مشکل من بودم که حل شده.آقا اعلام آمادگی کنید
بیبین....اگه می خوای یه سال گشنگی رو از طریق من جبران کنی کور خوندی!Khansariha (219)در ضمن... تو واسه چی الان بیداری؟؟؟Khansariha (33)
لینک مرجع