انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عرض ادب و احترام خدمت بچه های گل کرج و البرز
آقای کمال زارع عزیز ممنونم قربان ، بنده رو قول شما حساب کردم و تشکر میکنم .
دوستان کسی تو دایره صدور مجوز آشنا نداره ؟ من یه تفنگ دادم واسه صدور مجوز الان 2 هفتس هیچ کاری نکردن ، امروز رفتم میگن 3 یا 4 ماه طول میکشه ، به نظرتون ( زیرمیزی ) باید بدم ؟ امروز خواستم به طرف پیشنهاد بدم ترسیدم از بسکه بد عنق بود ، اگه کسی رو میشناسین که ممکنه کارم رو بتونه راه بنداه لطفا" معرفی کنین ، ممنون میشم .
پیروز و سربلند باشید دوستان Khansariha (256)
سلام و صبح زيباتون به خير Khansariha (8)
گفتم حالا كه زود اومدم آب و جارو كنم تا بقيه هم برسن Khansariha (147)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام و صبح بخیر به همه دوستان البرزی
امیدوارم همگی روزی پر از موفقیت و کامیابی پیش رو داشته باشید.Khansariha (8)
سلام و صبح بخير خدمت بر و بچ البرز Khansariha (48)
بابك جان كجايي برادر ؟ كمت پيداست ، بيا زير آفتاب تا سايه تون رو ببينيم .Khansariha (8)
باز مدرسم دیر شد!
سلام من رو رو پذیرا باشیدKhansariha (48)
بسم الله الرحمن الرحيم

حضرت امام جعفر صادق عليه السلام مي فرمايند:

با كسي كه از تو بريده، وصل كن؛ با كسي كه چيزي به تو نداده، عطا كن؛ با كسي كه به تو بدي كرده، خوبي كن؛ به كسي كه به تو دشنام داده، سلام كن؛ با كسي كه با تو دشمني كرده، انصاف داشته باش و از كسي كه به تو ظلم كرده درگذر؛ همچنانكه دوست داري از تو درگذرند.

مستدرك، ج 9 ، ص 11
شهادت مظلومانه موسس مذهب شيعه جعفري تسليت باد .
سلام خدمت همه دوستان.
دیشب خیلی خسته بودم نتونستم عکسهایی رو که قول داده بودم بزارم
براتون اما امشب زودتر میرم خونه و
عکسها رو میزارم ببینید.Khansariha (8)
رحیم جان قبلا هم گفته بودم خدمتت که ساچه مناسب برای این تفنگ
همون TS22 هست که دقت داره.پرو مگنوم رو بیخیال شو.
این گروپی که گرفتی چندان جذاب نیست به این دلایل.
1.قابلیتهای این تفنگ با این فشار باد (180) بیشتر از این حرفاست.
2.ساچمه هاتو اگر وزن کنی و انتخاب کنی از این بهتر میشه.
3.اگر زمان نفس کشیدن رو اصلاح کنی از این جمع تر میشه.
4.با توجه به مهارتی که من ازت سراغ دارم بهتر از این میتونی بزنی اینو جدی میگم.
5.با جی اس بی تو این فاصله میتونی گروپی تو 20 میلیمتر بگیری.
Khansariha (48)
سلام ظهر همگی به خیر و خوشی
...
..
.
پایان جنگ را فقط مردگان خواهند دید . افلاطون
دوباره یه تعداد عکس از وقایع سوریه دیدم حالم گرفته شد .
موفق باشید
جناب آقای SNIPERSHADOW عزیز سلام
دیشب عکسای تفنگتون رو که واسه فروش گذاشته بودین رو دیدم و خیلی حال کردم با رخ این سلاح ، امیدوارم به بهترین قیمت به فروش بره .
حیف که من زخم خورده محصولات ترک هستم وگرنه خودم ازت میخریدمش .
موفق و پیروز باشیدKhansariha (256)
جناب محمدی عزیز
با سلام و ارادت.
عرض کنم که من خودم مدتهاست از محصولات هاتسان استفاده میکنم.
هیچ مشکلی ازش ندیدم مخصوصا مدل ای تی 44 که معروف در نظر دوستان هست.
اصلا تا به حال هیچ مشکلی نداشته و حتی تا 250 بار فشار هم که در ابتدا پر کردم
مشکلی برای مخزن ایجاد نشد.Khansariha (8)
اما گالاتیان کاملا یه بحث دیگه اس.این شده تمام تجربیات و آزمون و خطا هایی که تا به حال
هاتسان انجام داده رو پی سی پی هاش.و تقریبا در رده بهترینهاست طبق نظر فروم های خارجی.
رحیم جان از نزدیک تفنگ منو دیده اصلا یه حس متفاوتی داره با بقیه.کیفیت فوق العاده بالاست.
اینو نمیگم که از این برند یا تفنگ خودم پشتیبانی کنم.اما واقعا معرکه است و قابل مقایسه با
کرال و دومیناتور و سایر ین نیست.انصافا هاتسان تو پی سی پی و قیمت خوبه.
ولی در نهایت سلیقه افراد هست و نوع کاربری.
Khansariha (8)
SNIPERSHODOW عزیز
من هیچ اطلاعاتی از این مدل که شما دارید رو ندارم و همونطور که عرض کردم عکساش رو که دیدم خیلی خوشم اومد و انصافا" خیلی زیباست ، جسارت بنده رو ببخشید اگه بدون اطلاع حرفی زدم ، دوست عزیزمون آقا رضا کرج میدونن ، من یه کرال و یه رنجر 125 بدون مشورت خریدم و دیدم جفتشون به لعنت خدا هم نمیارزه واسه همین جفتشونو ریلیس کردم و ذهنیتم نسبت به هر چی محصول ترکه خیلی بد شد ، راستش رو بخواین با اینکه یه تفنگ ساچمه زنی خریدم اما میخوام یه پی سی پی هم بخرم دیگه ذور و ور تفنگ نرم چون تا حالا پی سی پی نداشتم نمیخوام عقده اش به دلم بمونه ، دوستان بهم والتر 1250 معرفی و پیشنهاد کردن ، حالا باز یه اجازه بدید من در مورد اسلحه شما تحقیق و مشورت کنم اگه اوکی بود خیلی زود خبرتون میکنم چون قیمتشو از بازار پرسیدم و دیدم قیمت شما خیلی مناسبه .
ممنون از توضیحتون دوست عزیز بازم عذرخواهی میکنمKhansariha (8)
لینک مرجع