انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا اگر من دهنمو وا کنم خیلی چیزا واسه رو کردن دارم بیخیال شید بزارید فوتبالمونو ببینیمKhansariha (215)Khansariha (214)
اگه علی ساربونه میدونه شترش رو کجا بخوابونه.اگه منم که یک لشگر گرسنه خونت تلپیم.الان دارم لابی میکنم.نیروها در راه هستند
(2014-07-13 11:35 PM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا اگر من دهنمو وا کنم خیلی چیزا واسه رو کردن دارم بیخیال شید بزارید فوتبالمونو ببینیمKhansariha (215)Khansariha (214)

عمو اسکروچ قرار دکتر شام بده.دقت کن به این کلمه (شام)
اوه اوه ببین کی این جاست!!! هومن !!!Khansariha (48) چطوری رفیق؟Khansariha (8)
اللللللللکیییییییییییی میییییییییییییییگههههههههههههه
چاکریم دکتر جونKhansariha (8)
راستش بعضیا لابی کردن و ...
تو با من باش پنج شنبه شب خونش تلپیم
(2014-07-13 11:43 PM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللللللللکیییییییییییی میییییییییییییییگههههههههههههه
چاکریم دکتر جونKhansariha (8)
راستش بعضیا لابی کردن و ...

اینو ولش کن...تقصیری نداره...Khansariha (291)
سلام دوستاننننننننننن علی ساربون منم توی حیاطمون چنتا شتر دارم داداش وقت کردی بیا ی سر بهشون بزن بلکه ما بتونیم به بهانه شتر گیرت بندازیم.خخخخخخخخ.دکترم بیار همرات.خخخخخ.در مورد قضیه کودک هم منظور همون کودک درونه نه بیرون.قضیه شام خونه دکتر اینارو هم من پایه ام قرار از شما مکان و شام از دکتر.هومن جون خیلی مخلصم.علی داداش هومن به ما سرزده بگو واست تعریف کنه چیا دیده اینجا.پستاتون رو خوندم مردم از خنده خدا خیرتون بده.داش علی خداییش با اومدنت جون دادی به تاپیکتون.دکتر جون منو توی تاپیکمون راه نمیدن؟زرشککک.میخوای کاری کنم بن شی؟پارتیم کلفته ها.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
سید جان مخلصیم.شتر تو حیاطتون چیکار میکنه؟نکنه میشینی وسط کوهان هاش خوشت میاد.والا هومن اومد تعریف کرد.فقط وسطاش گفتم دیگه نگو من حالم خوب نیست.یجوری شدم Khansariha (89)

دکتر خیلی تدارک نبین.بچه ها خودی هستن.پنج شنبه افطار و شام؟
Khansariha (214)Khansariha (399)Khansariha (261)
ای امت قهرمان کجایید؟من تیز کردم یکاری کنم ایالات متحده دکتر یک ماه خونه راهش نده.همکاری بفرمایید.باشد که در این ماه رستگار شوید
لینک مرجع