انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-02-24 08:42 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یوووووهوووو سلام به همه دوستان عزیزم.
عرض ارادت دارم خدمت همه دوستان بازگشت علی یزدی عزیز رو هم به دامن دوستان و سایت تبریک میگم .جدید هم هرکسی اومده تبریک میگم.Khansariha (8)
مدتی نبودیم رفتیم یه دل سیر شکار کردیم و بعدش نا غافل ای تی 44 مهربون و شکاری رو با هم و یکجا فروختم طرف خیلی خواهان بود و اصرار به جفتش داشت.دیگه دادم هر دوشو نو رفت .دلم واسه پی سی پیم خیلی تنگ شده.ولی لیپرزو نگه داشتم چون میدونم که دیگه گیرم نمیاد.Khansariha (367)
رحیم جان همینجا عذر خواهی میکنم شما اول تر بودی اما یهو شدش.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تا بعد.
Khansariha (256)

رسول­خدا­(ص) فرموده است:
«من کان یومن بالله و الیوم الاخر فلیف اذا وعد».
«هر که ایمان به خدا و روز قیامت دارد باید به وعده­ای که می­دهد، وفا کند.»
اوه اوه اوه رحیم جان میخوای سر پل صراط خفت بابک رو بگیری؟؟؟؟ Khansariha (192) بگیر منم باهاتمKhansariha (238).فقط اصولا چون من از جاده خاکی میرم اون بغل مغلای پلمKhansariha (86).یجور باید بیاریش جاده خاکی بغل پل.خدایا مارا به راه راست هدایت فرما Khansariha (280)Khansariha (266)
علی درباره تو باید دعا کرد خدا راه راست رو به سمتت کج کنه!Khansariha (266)
به به داش علی جون چطوری دادا.ببین علی جون حاج رحیم مارو عاق نکنه دست بردار نیست.خدا به داد من برسهKhansariha (226)
رحیم جون حالا ای تی رو فروختم دیگه چرا مارو تحویل نمیگیری.رفاقتمو که نفروختم.Khansariha (8)Khansariha (219)
اما حالا دنبال یه چیز آس میگردم.دوستان اگر pcp ردیف و خاصی دیدن یا داشتن یه خبری هم به من بدم.میگم حاج رحیم دعاتون کنه ایشالا که خیرش رو حتما میبینید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
از دکتر خبری نیست دوستان.نکنه این علی شیطون یه بلایی سرش آورده هاااااKhansariha (214)
Khansariha (256)
اقایون سلامو علیکم . Khansariha (8)

به به چخبره اینجا !!! Khansariha (8)

علی خدا بگم چیکارت کنه مردم از خنده خخخخخخ

اقا بابک خلاصه باید از دل اقا رحیم در بیاری پیداست بدجور شاکیه . Khansariha (8)

مخلص بچه های گل استان البرز هم هستیم . Khansariha (8)
به داش مسیح اینورا.میبینی اینا چه آدمای نابکارین.همش وصله های ناجور به من میزنن(از بس زدن خودم به خودم شک کردم).سر دستشونم این دکتر.بیا منو ناظم کن همرو به راه راست هدایت کنمKhansariha (221)
سلام چه كنيم علي جان شما كه به ما سر نميزني Khansariha (8).

وصله به شما نميچسبه علي جان خخخKhansariha (8)

چرا ناظم اصلا" ميخواي من جامو بدم شما والا با اين نوناشون .!!!! خخخخخKhansariha (256)Khansariha (8)
ای بابا تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف.ما همینجا جامون خوبه.
حقا که اصفهونی هستی تا دیدی نوناشون بده میخوای جاتو بدی به ما
پس بزار آداب غذا خوری اصفهانی هارو لو بدم
آدابي غذا خوردن توي مهمونيا ومراسمات اصفانيا :

قبلي غذا ميباس رف دسشوي 2) بغل دسي بزرگوني مجلس مي باس وايساد ( اونجا سفره پر رنگ تِرِس) 3) اول مرغ آ کباب آ ماهيا وردار بدي برنجا بکش(تو نسخه اصيل تر ميگن اَصي برنج نکش) 4) اِگه سري ميزي عروسيا ايناس، آاآ ميبيني‌ ضَيع نيست،بشقابي بغل دسيادا بذار زيري بشقابد تا کسي بغل دَسِد واي نَسِد

دوغا آخري دس بخور آخه ماساش کفي دلد ميشينِد سير ميشي‌ 6)کمر بندا اول محکم کون آ يُخده يُخده واز کون تا آجري بيچيني 7) هر دَفِي سردا بالا کون آ شکري خدا را بکون آ يه نفسي عميق بکش تا يخدچي جا تو معدد وا بشِد 8)اِگه ميشِد نشينا غذا بخور!تا وايسي غذا کف ميشيند بيشتر ميخوري 8)يه روش براي خوردن کباب آ خورش ماس با هم: کبابي کوبيده را چار لا کونين آ چنگالا بِزِنين توش بعد بِزِنين تو خورش ماس آ سه تا تابش بِدِين تا خُب جذب کونِد خورش ماسا را. بعدي خيلي خيلي سريع بذارين دَنِدون! چون اين کار خيلي سريع اتفاق مي افتِد معده نيميتونِد به مغز فرمون بِدِد چيطو شد و شوما سير نيميشيند به اين راحتيا
خخخخخـ! مهندس کلی خندوندیمون!
مخصوصاً اون قسمت کمربند شل کردن! خخخـ!
سلام.مخلص دوستان.خخخخخخخخخخ.داش علی ناظم بشی سایت رو دیدن داره.چه شود خخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع