انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یک پیشنهاد پرسود بود.
راستی من فضول نیستم وگرنه میگفتم که هومن هم شاتگان سوار شد(یعنی دیگه ما رو تحویل نمیگیره)
Khansariha (219)
سلام خدمت دوستان گل و بلبل کرجی..Khansariha (8)
داشتیم اینطرفا رد میدیم گفتیم عرض ادبی کرده باشیم..

راستی بنده ساموئل هستم کارمم تربیت پرندگان شکاری ... اینجا لندنه ..صدای منو از رادیو نیوز میشنوید...Khansariha (214)

به ما سر بزنید خوشهال میشیم...

هرچند برخی این طرفی ها ضد شمالی ها هستن... Khansariha (139)
میبینم که همه مشکوک میزنن.یکی پیشنهاد میده.یکی کارش گیره راه نمیوفته.یکی شاتگان سوار شده محل نمیده.عجب داستانی شده.
خدایا این رفقای مارو به راه راست هدایت بفرما.نشد حداقل به سمت ما کج بفرماKhansariha (280)Khansariha (280)Khansariha (280)Khansariha (187)Khansariha (187)Khansariha (187)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

بجای اینا بیاید یه حرکتی بزنید.یه بیرونی یه شکاری یه دور هم بودنی

فردا هیچکس نیست؟
سلام بروبچ گل كرج
كسي جايي نرفته؟
من رفتم.یه دور زدم.یجا یه گله کفتر نشسته بود.یکیو زدم زخمی شد یه چرخ زد یه شاهین رفت دنبالش دیگه منم بیخیال شدم.این دومین بار هست تو اون نقطه کفتر میزنم شاهین میره دنبالش.واقعا صحنه زیبایی بود.
رفتم یه چند نقطه دیدم دوستان عزیز نیروانتظامی هستند.دیدیم نه امروز روزمون نیست.گرد کردیم برگشتیم
سلام به عزيزان.آقا ما هم ببرين،ما كه بي اسلحه مونديم.  
به داش مجيد،مخلصيم،اي كاش ما هم يه دولول داشتيم
سلام بر همه
امیر خان 56 رو چه کارش کردی؟
علی اقا همون جا همیشگی رفته بودی؟
سلام.نه رضا جان.همه اون نقاط دوستان نیرو انتظامی بودن.خودم تعجب کردم.آروم تغنگ رو گذاشتم لای دمم.دمم هم گذاشتم رو کولم دددد فرار
امير جان متعلق به خودتونه.امانت هستش دست ما.
بروبچ گل كرج حواستون باشه زياد سمت پارك جنگلي هلجرد نريد.به دردسر بر ميخوريد
لینک مرجع