انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-12-19 08:23 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهبه مستر اسپم باور کن ارسالات 100000000000000 هم بشه ناظم یا مدیر نمیشی خخخخخخخخKhansariha (214)
شاهین جان منظورت منم؟به اطلاعت برسونم این تاپیک هر چند وقت یکبار توسط دکتر مهدی کلا پاکسازی میشه.در ضمن یه سر به کل پست های من بزن تا متوجه بشی پست اسپم بجز تاپیک خودمون کرج که اونم پاک سازی میشه وجود نداره
نه بابا این سیدو گفتم کاکو
عیبی نداره فرداهمه باقالی هاتون رو درو می کنم!!Khansariha (219)Khansariha (219)
مهمونین دیگه کاریش نمی شه کرد.Khansariha (8)
البته علت این ندید گرفتن بر میگرده به رای مهمونا.دکی صبر کن اهل منزل بیان بهت میگم
سلاااااااااااام مخلصیما.میبینم که اومدین تاپیک مازندران کلی پست زدین خخخخخخخخخخ.ارادتمندیم دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به سیددددددد بی معرفت.امروز نمایشگاه بودی یه خبر ندادی؟باشه دارم برات
سلام به دوستان گل کرجی و مهمانان عزیز Khansariha (8)
دیروز من و آقارضا به همراه داداشم رفتیم نمایشگاه و با اجازه شما افتتاح کردیمش !! Khansariha (214)
ولی کاش نمیرفتیم و .... Khansariha (226)
هیچ نوع اسلحه ای نبود به جز پی سی پی های زوبین (برگزارکننده نمایشگاه)
البته آقای ذکرعلی هم با سلاح معروفش !! حضور فعال داشتند و مشغول فررررررررررررررروش بودند.
در کل ما فقط از نخجیر آمل تعدادی ساچمه و لوازم یدکی اسلحه خریدیم و ساعت 2 برگشتیم. Khansariha (256)Khansariha (256)
علی اقا من میخواستم جمعه بیام به جان خودم یه دفعه ای شد.شرمنده دلم میخواست بیام دوستان رو ببینم.ما مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سید حداقل میگفتی میومدم میدیدمت.البته دیدن بهونه بود خخخخخخخخخخخخ

رفقا جاتون خالی امروز در جوار دوستان در نمایشگاه بودیم.و کلی خندیدیم و گپ زدیم.
آقا هومن.آقا رحیم و پسر گلش.آقا اسماعیل.آقا سعید آریا.علی آقا خالزن.آقا امین.آقا سهیل.آقا مسیح گل گلاب و دوست داشتنی با لهجه شیرینش.و 2 دوست تازه بسیار عزیز آقا سعید و جناب کوهنورد که از ملاقاتشون بسیار خوشحال شدم.و البته تنی چند از دوستان که با عرض شرمندگی من کاربری هاشون رو نمیدونستم

از اتفاقات بسیار بسیار مهم تماس در اول وقت با دکتر بود.تماس از طرف هومن بود.پس از جواب دادن دکتر مشخص شد استادی که در حال تدریس بود خانوم بود.بحث هم بر سر طریقه صحیح تعویض کیسه جاروبرقی بود.من بی گناهم استراق سمع از طرف هومن صورت گرفت
راستی رفقا فردا کسی نمیخواد یه حرکتی کنه یه بیرون بریم؟
خیلی ممنون علی جان.Khansariha (8)
لینک مرجع