انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و صد سلام به همه دوستان عزیزم.
خیلی خوشحالم که همه یواش یواش دارن میان.
خصوصا دوستانی مثل امیر عزیز و رضا کرجی.Khansariha (8)
من دو روز گذشته به شدت مریض بودم و سر کارم هم نرفتم امروز کمی شرایط بهتر شده و
حاضر شدم.ممنونم از ژیگیری دوستان.با این حاضر و غایبتون هم خیلی موافقم.Khansariha (48)
ایشالا دوباره حضور دوستان پررنگ تر باشه و شاهد خیز دوباره تاپیک به جایگاه اول باشیم.
هنوز صدام در نمیاد و به افتخار همه دوستان هوراااااااااااااااااااااKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)
سلام بر البرزی های گل و میهمانان گرامیKhansariha (8)
منم حاضرKhansariha (48)
عزیزی که رفته زیاران و... سرما خورده و ما هم نمیدونیم کیه!ایشالله خوب که شد گزارش بده اگه جای دپشی گیر آورده ما هم بی نصیب نمونیم.
قول میدیم با پرندهاش کاری نداشته باشیم.
سلام خدمت دوستان ببخشید من کامنت میزارم ولی خودمو معرفی نکردم مهدی هستم و قبلا در رکاب آقا رحیم با یه سری از دوستان آشنایی کوچیکی داشتم اسما زیاد یادم نیست آخه یه سال گذشته فکر کنم آقا بابک و علی آقا ، آقا مجید و دیگر عزیزان بودن که با هم تفعلی به بعضی شکارگاه های کرج زده بودیم
امیدوارم چه در اینجا چه در شکارگاه ها :) لحظات خوبی رو با شما دوستان گرامی سپری کنیم
همیشه شاد و همیشه خوش باشید:Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (8)
سلام مهدی جان احوال شما چطوره.خوبی.Khansariha (8)
مشتاق دیدار.اسلحه گرفتی؟
خدمت علی کرجی عزیز سلام.عکساشو برات میزارم ولی آدرس نمیدم خودت پیدا کن.
Khansariha (8)
Khansariha (219)Khansariha (219)
سلام آقا بابک ارادت بی پایانی دارم خدمت شما ، در کنار شما اساتید خوبه خوبم
اسلحه که آقا رحیم چندتایی ردیف کرد فعلا هم یه 34 دارم اونم دارم میفروشم همون شادوی آقا رحیم و بگیرم که چند ماهی هم دستم بود و خیلی باهاش حال کردم
انشاالله دیگه به بهانه فصل شکارم شده از حضورتون مستفیذ میشم Khansariha (8)
(2013-08-25 02:15 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت تمامي دوستان عزيز.احوالتون چطوره.اميدوارم هر كجا كه هستي،پيروز باشيد.خواستم يه عرض ادب كنم.
مخلص همتون

به به Khansariha (8)Khansariha (8) امیر جان چطوری داداش؟ معلومه کجایی؟Khansariha (8)

بقیه دوستان در چه حالن؟ همه خوبید؟مخلص همگی.Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام و عصر به خير Khansariha (8)
قضيه حضور غياب فكر بدي نيست.
آقا ما حاضريم ................................ !
فصل شكار هم كه يواش يواش داره از راه ميرسه و قرارها هم شروع ميشه. Khansariha (224)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
چرا پست آخر دیده نمیشه؟!
سلام و صبح بخیر میگم به همه شکارچیان طبیعت دوست.
امروز صبح هوا با تم پاییزی کارشو شروع کرد اما نمی زارن که سایه داشته باشیم.
من برای اول مهر دعوت شدم به یه شکارگاه اختصاصی در اواسط کشور.
طرف گفت شکارگاه دارم گفتم حتما باغشونو میگه.
بعد که گفت این 2 تا کوه رو میبینی تا او آخری مال ماست!!!!!
و توش بز و کل داره و خیلی چیزای دیگه چند تا آبادی هم هست که مال ماست!!!!
فکم خورد زمین و تو هر دهی که میرفت مردمش با شور بسیار ازش استقبال میکردن چون زمیناشونو بهشون بخشیده بودو در حد
اعلا مقبولیت داشت.Khansariha (48)
حالا کی بتونیم بریم خدا عالمه.
از بعضی از دوستان خبری نیست هنوز وقت چاشت صبح نرسیده بیان پای سیستم.Khansariha (8)
Khansariha (219)
سلام بر دوستان کرجی بابا دست ماهم بگیر یواش یواش بچه ها دارن شکارگاههای اختصاصی پیدا میکنن کم مونده تابلو بزنن منطقه شکار ممنوع ‏snipershadowخخخخ ولی اگه دوست داشتی من با برنو بلند حاضرم در رکابتون باشم
لینک مرجع