انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مگه نرو ماده داره وقتی فصل شکار نیست یعنی حق زدن هیچگونه جانوری رو نداری در ضمن پرندگان برای بزرگ کردن جوجه شون باید هم نر و هم ماده باهم همکاری کنند تا جوجه بزرگ بشه
سلام دوستان.به پیشنهاد چندتا از دوستان سایت قرار شد یه at44 بگیرم.ولی میخوام قبلش یه چندتا تیر با این مدل بزنم.از دوستانی که این مدل رو دارند امکانش هست که این لطف رو در حق این حقیر انجام بدن ؟لطفا پیغام خصوصی بدید که هماهنگ کنیم.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
امروز چه سوت و کوره تاپیک کرج.برو بچ نیستن ظاهرا.
دوست عزیز مقدمتون رو به این سایت تبریک میگم و امیدوارم دوست خوبی برای هم باشیم و از اطلاعات شما استفاده کنیم.
انتخاب ای تی هم بسیار خوبه این اسلحه دقت خوبی داره و دارای استهلاکی بسیار پایین هستش.سبک و جونداره و تا روباه رو جواب میده.
یه دوربین درست میخوادو بس تا برات دلبری کنه.
حاج رضا هم که حرفه ای شده و با حرفه ای ها میگرده.ای روزگار چه بر سر ما آوردی.Khansariha (215)
Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (8)
بابک جان داداش نمی شه به جای روباه از یه مثال دیگه استفاده کنی؟ آخه این جوری ممکنه بعضی ها فکر کنن روباه هم جزو شکارهای مجازهKhansariha (226)
بابک جان ما حرفه ای شدیم که یکدونه 52 قراضه داریم یا شما که نمایندگیش گالاتیان نداره روزی یکدونه اش رو رو میکنی نکنه میخوای بزنی تو کار نمایندگی هاتسان در کرج با مدیریت snipershadow
هوا خیلی گرمه وگرنه برای تیر اندازی بیرون میرفتیم بد جور هوس تیراندازی کردم.
راستی به اقا اسماعیل هم بخاطر ای تی بالاپاپش تبریک میگم واقعا تمیز در اومده.
به به سلام خدمت همه دوستان.دکتر جان منظور از بیان کلمه روباه برای ای تی برای بیان ابعاد و جثه هست .
و الا کی نمیدونه که روباه یکی از نازنینترین پستانداران رو به انقراض توسط بشر هست.
اتفاقا ما تو کارخونمون یکی داریم که با بچه هاش چند نسله اونجاها زندگی میکنن.خیلی بچه هاش خوشگلن.
رضا جان من قبلا هم گفتم در زمینه تفنگ میتونم کار کنم.چون کار بازرگانی و خرید خارجی و سایر .... رو بلدم.
الانم باید اینجوری بدم بره تا همه (همه ها) راضی باشن.
شما هم اگه دوست داشتین باشرایط خاص در خدمتم.
الانم بیشتر تفنگها متاسفانه نصیب مغازه دارا میشه و سودی میگیرن از مسلمین.
همین گالاتیان رو 4 قبضه یکی برد دونه ای 5250 فروخته تازه بازم میگه جا داشت بکشم روش.!!!
خیلی مخلصیم.Khansariha (8)
بابک جان شوخی کردم دستت درد نکنه کاش همه فروشنده ها مثل شما بودند و اگر انصاف رو رعایت میکردند وضع بازار اسلحه اینجوری نبودش هم تنوع تو بازار زیاد میشد و هم قیمت ها نسبت به قیمت دلاری اجناس منطقیتر بود.شما هم به بنده لطف داشتید و دارید.Khansariha (8)
سلام دوستان.من خریدار یک عدد دیانا مدل 52 یا 54 کالیبر 5.5 هستم.البته فقط اگر اسلحه بدونه تعمیر و در حد آک و کم کارکرد باشه خریدارم.لطفا اگر کسی فروشندست پ.خ بده.ممنون
(2013-07-20 11:26 PM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.من خریدار یک عدد دیانا مدل 52 یا 54 کالیبر 5.5 هستم.البته فقط اگر اسلحه بدونه تعمیر و در حد آک و کم کارکرد باشه خریدارم.لطفا اگر کسی فروشندست پ.خ بده.ممنون

سلام دوست عزيز ، پس چي شد قرار بود AT44 تست بزني ؟ يه دفعه رفتي سراغ فنري ، اونم چه فنري ايركينگ و از اين حرفها . پيشاپيش مباركت باشه Khansariha (219)
(2013-07-21 02:02 PM)komail نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-20 11:26 PM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزيز ، پس چي شد قرار بود AT44 تست بزني ؟ يه دفعه رفتي سراغ فنري ، اونم چه فنري ايركينگ و از اين حرفها . پيشاپيش مباركت باشه Khansariha (219)

سلام دوست من.حقیقتش فعلا بنا به دلایلی از خرید پی سی پی منصرف شدم.امسال رو قصد دارم با یه فنری رد کنم تا سال دیگه ایشالا یه پی سی پی بگیرم.
لینک مرجع