انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان استان البرز مخصوصا عل اقای گل و دوس داشتنی ما و داش مهدی که همیشه زحمتهای ما گردن ایشون هستش..خیلی چاکریم Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام و صبح به خير
چرا خبري نيست؟
يادش به خير Khansariha (214) يه زماني هر كي زودتر مي اومد پرچمو مي داد بالا!!!

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2012-12-02 10:10 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان استان البرز مخصوصا عل اقای گل و دوس داشتنی ما و داش مهدی که همیشه زحمتهای ما گردن ایشون هستش..خیلی چاکریم Khansariha (8)Khansariha (8)

به به سید محمد جان از این ورا؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)

آقا شما رحمتی زحمت چیه؟ مخلصیم داداش.Khansariha (8)
سلام
ديدم تاپيك خيلي اومده پايين خواستم UP كنم. Khansariha (48)
Khansariha (256)Khansariha (256)
همشهریای گل سلامKhansariha (48)
لا اقل به حرمت مهمونمون (گرجی محله)یه خودی نشون بدین.
سلام و صبح به خير
هوا آلوده هستش و ايشاالله بارون مياد و هوا تميز ميشه.
آخر هفته خوبي داشته باشيد

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام خدمت دوستان عزيز .احوال شما خوب هستين.ديروز رفتم ادراره محيط زيست كرج و دفترچه شكار تفنگ بادي رو گرفتم.خوبي دفترچه اينكه ديگه هيچ ماموري نميتونه گير الكي بده.
صفحه اول مشخصات كامل دارنده سلاح،و صفحه دوم مشخصات سلاح.[تصویر: 13546949361.jpg][تصویر: 13546949362.jpg]  
سلام خدمت همه دوستان البرزیKhansariha (256)
به دوستان توصیه میکنم از این فرصت تعطیلی استفاده بکنن و دستی به اسلحه هاشون ببرن و چند تا تیر بزنن.
(2012-12-05 11:41 AM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزيز .احوال شما خوب هستين.ديروز رفتم ادراره محيط زيست كرج و دفترچه شكار تفنگ بادي رو گرفتم.خوبي دفترچه اينكه ديگه هيچ ماموري نميتونه گير الكي بده.
صفحه اول مشخصات كامل دارنده سلاح،و صفحه دوم مشخصات سلاح.[تصویر: 13546949361.jpg][تصویر: 13546949362.jpg]  
مبارک باشهKhansariha (8)مدارک چی میخواد؟چقدر هزینه داشت؟
(2012-12-05 11:41 AM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر جان سلام نئجه سن کیشی؟Khansariha (8)

نجور آلدین بونی؟ فاکتور ذات ایستیرلر؟فاکتور اولماسا بولاردان ورمیرلر؟Khansariha (8)
لینک مرجع