انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مخلصیم دکتر جان.ولی گذشته از شوخی جات خیلی خالی بود.همه سراغت رو میگرفتن.همش ذکر خیرت بود.
سلام خدمت همگی دوستان گل گلاب.
علی جون چرا اینقدر دکتر ما رو اذیت میکنی .Khansariha (8)
خیلی مخلصیم دکتر جان چه خبرا.Khansariha (8)
از بعضی دوستان شنیدم که نمایشگاه کیفیتی نداره منم نرفتم البته کمی هم سرما خورده بودم.دوستان همگی خوبن.
رحیم جان دوربینت ردیفه دادا؟از دادا اسماعیلم همین جا تشکر میکنم بخاطر حمایت همیشگیش ار ما.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به داش بابک گل گلاب.کم پیدایی رفیق.بابا اینقدر فکر پول نباش.ول کن اینکارو.نکنه برنامه داری فردا پس فردا با تخت روان و خدم و حشم بیارنت!

آقا ما از دار دنیا یه دکتر مهدی که بیشتر نداریم.اذیتش نکنیم چه کنیم
کافر همه را ز کیش خویش پندارد
دوستان البرزی ببخشید توی تاپیک شما باقالی میکاریم...
[/quote]

دوست عزیز جای تعجب نیست وقتی بعد از یکسال و اندی نمایشگاه شکارو و تیراندازی اون هم تو پایتخت بجای پیشرفت ، پس میره همین میشه که تو تایپیک استان همجوار پایتخت مردم باقالی میکارن ، امیدوارم حداقل باقالیاتون پر بار باشه.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
آره خدایی.امسال نمایشگاه فاجعه بود.البته از تعریف روز اول دوستان میشد به عمق فاجعه پی برد
ولی بهونه ما واسه رفتن دیدن دوستان بود.

راستی من امروز رفتم جوانمردانه باختم رو به دکتر اعتراف کنم و 350 رو تحویل بدم که هرچی زنگ زدم دکتر نبود.دکی فردا نیای بگی علی ترسید نیومدا.
مهندس جان عکس های نمایشگاه رو نمیذاری؟
مردم منتظرنا!
مهندس جان عکس های بچه ها تو نمایشگاه رو نمیذاری؟
مردم منتظرنا!
سلام بر دوستان خوب البرزیKhansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)
میبینم علی صدرا عزیز باعث شده بچه های بیشتری بیان و به تاپیک سر بزنن حتي از تاپیک شهرهای دیگه
کاربر حرفه اي هستي ديگه
راستی به دکتر میگم فنر مگنوم 350 شما سه تا حلقه کم داره قبول نکنه تا بری سه تا حلقه اش رو بیاری
(2012-12-22 06:29 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره خدایی.امسال نمایشگاه فاجعه بود.البته از تعریف روز اول دوستان میشد به عمق فاجعه پی برد
ولی بهونه ما واسه رفتن دیدن دوستان بود.

راستی من امروز رفتم جوانمردانه باختم رو به دکتر اعتراف کنم و 350 رو تحویل بدم که هرچی زنگ زدم دکتر نبود.دکی فردا نیای بگی علی ترسید نیومدا.

علی جان دیروز درگیر انبار و آمار بودم گوشی هم رو سایلنت بود.حدودای ساعت 11 اینا بود که دیدم زنگ زدی.خلاصه شرمنده نتونستم در خدمت باشم. البته نه بابت 350... Khansariha (8)
سلام بر دکتر عزیز دل.خیلی چاکریم.نه بابا دکی ما هم دندونت رو شمردیم وگرنه من خسیس طالقونی جون به عزرائیل قسطی میدم وای به اینکه 350 عزیزتر از جان رو بدم.میدونم بیام یه 52 هم میگیرم.
سلام بر رفقا؟خوب هستید؟دارید نا امیدومون میکنیدا.بابا این تاپیک یه زمانی سر تیتر فروم بود.الان داره به تاریخ میپیونده
لینک مرجع