انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه من بند به تفنگ وصل نکردم چون من زیاد با دست حملش نمیکنم.تیراندازی های من یا با ساپورت هست یا از تو ماشین .ولی بهترین محل برای بند استفاده از کفشک های قنداق هست و به هیچ وجه نباید به لوله وصلش بکنی.پیچ زیر قنداق هم محل بدی برای اتصال بند نیست.
همشهریا سلامKhansariha (48)
به احترام پرچم خب...ردارKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
نبینم مثل من تو شکار دیروز ضایع شدینKhansariha (290)
حساب کنید کبک و کفتر چاهی وروباه باشه شما هم باشین ساچمه ایرانی هم داشته باشین.تو فاصله 50-70 متر چه انتظاری دارین.بد بختانه ساچمه خارجی(پرومگنوم)جامونده بود خونه و شد ضربالمثل دست ما کوتاه وخرما بر نخیل.
سلام به همشهريهاي گلم Khansariha (48)
آخر هفته چطور بود؟خوش گذشت؟
كيا رفتن شكار؟! مسابقه چي شد؟؟
ببخشيد خيلي سوال كردم!!! Khansariha (214)
من كه خودم نرفتم چون مراسم عروسي يكي از بستگان بود.
هفته خوبي داشته باشيد.

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2012-09-20 07:48 AM)ali-karaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همشهریا سلامKhansariha (48)
به احترام پرچم خب....ر دارKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
یکی بیاد مسئولیت پرچم رو واسه 1هفته قبول کنه.آقا طلبیده شاید برم مشهدKhansariha (215)
سلام دوست عزیز التماس دعا ، اونجا حتما" منو یاد کن و سلامم رو به حضرت برسون و برام زنبیل بزار تا انشاا... قسمت ما هم بشه. بازم التماس دعا
سلام و خسته نباشید.
با وجود کسالت و سرما خوردگی شدیدو با کمال بی میلی رفتیم باغ.
از دست بر قضا در یکی از زمینهای اطراف یه دسته 30 .40 تایی کبوتر بر روی زمین بودن و در حال چرا که باعث شد من مریض خسته داغون با خس خس سینه و سرفه های شدید
نتونم با آرامش استراحت کنم و خلاصه رفتم سراغشون.
چشمتون روز بد نبینه کبوترای درشت و سرحال روی زمین.دیگه چی میخوای .اما تا میرفتی سمتشون پر میزدن میرفتن به سمت یه زمین دیگه که با این زمین فعلی سه تا کوچه فاصله داشت.
دیدم با سینه خیز و دراز کش و فنون چریکی راهی به جایی نمیبرم و رفتم از تو ماشین نشونه گرفتم.17 بار مسیر این زمین تا اون زمین رو با ماشین و پیاده گز کردم.زمینها بزرگ بود و عملا فاصله زیاذ و کبوتر ها هم دائم در حال حرکت تند در بین بوته ها و کرتهای رمین.ظهر هم بود و آفتاب میزد تو سرم.خلاصه به سه کبوتر چاق و یک کبوتر کودک امسالی بسنده کرده و برای ناهار برگشتم.
این آخریها دیکه ماشینو شناخته بودن و تا میومدی پرواز میکردن.جای یه ساچمه زن بسیار خالی بود.Khansariha (48)
چیزی گیر خودم نیومد .تماما به حضار موجود در باغ رسید.
تا بعدKhansariha (8)
Khansariha (256)
کمیل جان نطلبید!در آینده نزدیک ایشالله.مش قلنبه ام اگه یادت نکنمKhansariha (8)
اساتید فن:دوربین رو میخوام بندازم رو 52. لطفار[تصویر: 13483173291.jpg]اهنمایی کنید کجاهاش رو چسب بزنمKhansariha (215)
نقاط سبز رو چسب بزنم یا نارنجی؟
[تصویر: 13483284201.jpg]
سلام و صبح به خير
قسمت شد كه امروز ما پرچمو بديم بالا.

Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)
سلام
صبح همه همشهریان بخیر و خوشی
علی اقا نقاط سبز رو فقط مواظب باش که به اون نقاط نارنجی که علامت زدی چسب نرسه چون دیددوربین رو خراب میکنه.ولی اگر بخواهی عدسی های داخلی رو هم محکم بکنی باید دوربین باز بشه که توصیه نمیکنم چون باید قبلا تجربه باز کردن دوربین رو داشته باشی و نقاط ضعف دوربین های ارزون بشناسی.
سلام
اميرخان كم رنگ شديد؟
از شكار اين هفته چه خبر؟ وسيله اي كه خواسته بوديد رسيد و آقا محمود زحمت كشيد تا براتون بياره.
ارادتمند همه عزيزان كرجي هستيم. Khansariha (256)
لینک مرجع