انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت همه دوستان البرزی
اقا باقر حرفه ای کجا بوده هندونه زیر بغل ما نزن یکی میخونه باور میکنه
اگر به نارنجی شدنه هویج از ما خیلی حرفه ای ترهKhansariha (219)
د نه د! زحمت کشیدی که حرفه ای شدی رضا جانKhansariha (8)
امیدوارم همیشه موفق باشی.Khansariha (8)
چرا برو بچ نيستن؟؟
بابا يه سري بزنين !!!!

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام باقر جان من که همیشه پای کار هستم و از پستهای دوستان بهره میبرم ، در ضمن بر و بچ گل البرز اگه خدا بخواد انشاا... فردا عازم مشهد مقدس هستم باتفاق خانواده از طرف همه نایب الزیاره هستم کسی کاری ، سفارشی داره در خدمتم.
انشاا... قسمت همه دوستداران اهل بیت بشه .Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام آقا رحيم عزيز
سلام مارو به آقا برسون. Khansariha (8)
التماس دعا
اقا رحیم به سلامتی
فقط التماس دعا
به کفتر های اقا هم گندم بده در عوض ساچمه های که به فک و فامیل کبوترها در کرج زدی.
(2013-01-28 08:33 AM)komail نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام باقر جان من که همیشه پای کار هستم و از پستهای دوستان بهره میبرم ، در ضمن بر و بچ گل البرز اگه خدا بخواد انشاا... فردا عازم مشهد مقدس هستم باتفاق خانواده از طرف همه نایب الزیاره هستم کسی کاری ، سفارشی داره در خدمتم.
انشاا... قسمت همه دوستداران اهل بیت بشه .Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)

سلام بر تمامي دوستان البرزيKhansariha (8)

خوش اومدي داداش
امري باشه در خدمت هستيم Khansariha (8)
سلام به همه دوستان گل البرزی Khansariha (48)
خواستم سلامی عرض کرده باشم.
به سلامتی , آقارحیم رفت مشهد و داره برمی گرده اما هنوز کسی به تاپیک سر نزده !!!

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
خدمت همه دوستان البرزی سلام
بقول آقا باقر من رفتم و برگشتم ولی میبینم هنوز تاپیک تعطیله ، من همگیتون رو تو حرم یاد کردم ، مخصوصا" تو حیاط صحن زمانی که کبوترهای حرم اقا رو میدیدم یاد بروبچ شکار می افتادم و در ضمن براتون زنبیل گذاشتم تا انشاا... قسمتتون بشه .Khansariha (256)
آقا رحيم زيارت قبول
ايشاالله سفر مكه و كربلا Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع