انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت همه کرجی های عزیز
علی اقا مبارک باشه انتخاب خوب و شایسته ای کردی .
اقا بابک چهارشنبه صبح که میخوام برم تیراندازی برای جمعه هم برنامه خاصی ندارم.
شما میخواید برید شکار؟
سلام و صبح بخیر .
رضا جان امروز رو که من سرکارم.واسه جمعه ببینم که برنامه چی میشه.هماهنگ میکنم.
دوست عزیز مبارکه .ایشالا ماشش برات خوب بچکونه.Khansariha (8)
سایر دوستان و عزیزان احوالشون چطورهKhansariha (8)
سلام
صبح همه همشهری های عزیز به خیر و خوشی
Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)
اقا بابک ما در خدمتیم.
همشهریا سلامKhansariha (48)
من یه 52 گرفتم.یه بوشنلx3-9*40AO هم رو دومیناتور دارم که خوب جواب داده و قلق عوض نکرده.
سوال من اینه که دوربینی که 3ماه رو اون قلق عوض نکرده رو 52 جواب میده کارم راه بندازه ؟تا من زیر 810 چوق 52 کمر راست کنم و یه دیانا بگیرم.
علی اقا به احتمال زیاد جواب میده ولی هزار تا تیر بزن بعد دوربینت رو ببند روش .فقط قبل از بستن رو تفنگ رتیکولش رو چسب بزن تا نچرخه .
آقا رضا ممنونKhansariha (8)
حالا کیه 1000 تا ساچمه بدون دوربین بزنه.آدم روانی میشهKhansariha (399)
اونجا های رتیکل که رفته پشت مهره رو باید چسب بزنم؟قطره ای بهتره یا یه چسب انعطاف پذیر مثل آکواریوم یا آهن؟
سلام
علی آقا مبارک باشه.شکارهای خوب بزنی Khansariha (214)
آقارضا رفتی تیراندازی؟خوش گذشت؟
شکاری که علی زده بود چی شد.
ارادتمند همه همشهریهای گل Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)
(2012-09-12 12:27 PM)ali-karaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا ممنونKhansariha (8)
حالا کیه 1000 تا ساچمه بدون دوربین بزنه.آدم روانی میشهKhansariha (399)
اونجا های رتیکل که رفته پشت مهره رو باید چسب بزنم؟قطره ای بهتره یا یه چسب انعطاف پذیر مثل آکواریوم یا آهن؟
چسب 123 اگر نبود قطره ای بزن .نوک یک سوزن رو اغشته به چسب بکن و چند گوشه مهره رتیکل رو چسب بزن خیلی ظرافت باید به خرج بدهی . ویادت هم باشه به مظلومی 52 نگاه نکن دوربین خراب کنه.
رضا جان ممنون.والله همچین هم که میگی مظلوم نیس.دیروز اولین شلیکی که فردوسی باهاش کردم کرک و پرم ریخت.چی میکشن 350 ایها.اولین شکاررمم طبق معمول یه زاغ چاق و تپل مپل روی دیوار همسایه مغازمون بود.بیچاره تو 25-30متری نفهمید از کجا خورد.جابجا تسلیم عزراییل شد وفرصت چونه هم پیدا نکرد.
در یک جمله:52واقعا محشرهKhansariha (219)
راستی پیچای قنداقش شل شده بود.بعد از 20 شلیک عادیه!؟
سلام
صبح همگی همشهری های عزیز به خیر خوشی عجب هوایی شده.........جون میده برای؟
Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)
علی اقا با توجه به نو بودن تفنگ عادی هست فقط برای سفت کردن پیچها از پیچ گوشتی چهار سو مناسب استفاده بکن و رو پیچ یک تیکه پارچه بزار بعد سفت بکن تا پیچها خراب نشن.البته برای جلو گیری از شل شدن پیچها چسب مخصوصی هم وجود دارد.
لینک مرجع