انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من شنيدم سمت جاده محمد شهر بعداز ميدان تره بار نمايندگي وايتون (يا اورينگ فروشي) هستش.
البته آدرس دقيق ندارم.
سلام.اداره ی محیط زیست کرج برای تفنگ بادی دفترچه میده ؟ادرس دقیقش رو اگه دارید بدید لطفا.
خیر دفترچه نمیده یعنی نداره که بده حتی اونهایی که دفترچه هم داشتن و اعتبار تموم شده برای اونها هم دفترچه ندارن چون ۲ ساله اصلا چاپ نشده در ضمن شما چون شهریار هستی نمیتونی از کرج اقدام کنی باید از تهران بگیری
سلام خدمت دوستان البرزی مخصوصا همنوردان کرجی خوبم
آقا تاپیک بدجوری داره خاک میخوره چنتا عکس از آخرین سفرم به چهارمحال میزارم شاید شما هم مارو از لذت دیدن تصاویر خودتون مستفیض کنید
رودخانه بازفت
طعمه بچه ماهی. راپلا[تصویر: 94-4-.jpg]
[تصویر: 94-3-.jpg]
[تصویر: 94-2-.jpg]
[تصویر: 94-1-.jpg]
[تصویر: 94.jpg]
درود محمد خان عزیز
کاملا با شما موافقم این تایپیک داره خاک میخوره
محمد جان تبریک میگم هم شکارت عالیه و هم خودت جذاب
من از ماهی سررشته ای نداره میشه توضیح بدی چه ماهی هست
(2015-10-19 08:05 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود محمد خان عزیز
کاملا با شما موافقم این تایپیک داره خاک میخوره
محمد جان تبریک میگم هم شکارت عالیه و هم خودت جذاب
من از ماهی سررشته ای نداره میشه توضیح بدی چه ماهی هست

سلام وتشکر رفیق
بنده محمود هستم ارادتمندم.شما لطف داری بنده هم درس پس میدم خدمت شما و اساتید بزرگ این تاپیک
این ماهی قزل آلا رنگین کمان هست که برای صید ورزشیش روشها و تخصصهای زیادی وجود داره مثلا فلای.اسپنینگ.ترولینگ و....
سلام استاد Khansariha (48)
مثل هميشه عالي بود و لذت برديم.
دوستان به جاي ما .... Khansariha (226)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
اقا من عذر میخوام
نمیدنم چرا من محمد خوندم فکر کنم پیر شدم دیگهKhansariha (345)Khansariha (345)
از اشنایی شما خوشوقتمKhansariha (219)
من هم یزدان هستم
محمود جان جدی میگم از ماهی سرشته ای ندارم
ولی از بین تمام ماهی ها فقط قزل دوست دارم
حالا خودمونیم زدی تو رگ ایا؟Khansariha (153)
(2015-10-20 11:41 AM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام استاد Khansariha (48)
مثل هميشه عالي بود و لذت برديم.
دوستان به جاي ما .... Khansariha (226)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام داداشم.شرمنده نکن ما شاگرد شماییم سالار
یه برنامه بچین بیا پیش ما Khansariha (8)
(2015-10-20 02:37 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من عذر میخوام
نمیدنم چرا من محمد خوندم فکر کنم پیر شدم دیگهKhansariha (345)Khansariha (345)
از اشنایی شما خوشوقتمKhansariha (219)
من هم یزدان هستم
محمود جان جدی میگم از ماهی سرشته ای ندارم
ولی از بین تمام ماهی ها فقط قزل دوست دارم
حالا خودمونیم زدی تو رگ ایا؟Khansariha (153)

خواهش میکنم.شما بزرگوارید فقط جهت اطلاع گفتم
دقیقا کار درستی میکنی بین همه ماهی ها قزل کلا یه چیز دیگست و صیدش یه جذابیت دیگه ای داره و متاسفانه همین نکته باعث کم شدن شدید نسل این دسته از ماهیها شده!
آقا من اهل ادعای بیخود نیستم بله اون قزلهایی که عکساش گزاشتم بعلاوه چند قزل دیگه رو استفاده کردم جاتون خالی بسیار خوشمزه و باکیفیت هم بودن
اون برنامه دوروز طول کشید و در اون دوروز بنده حدود 70 ماهی صید کردم که اکثرشون قزل بودن.اما ماهیهای کوچکتر از 700 گرم و ماهیهای غیر قزل رهاسازی شدن(از همنوردان قدیمی که اتفاقا از دوستان همین تاپیک هم هستن و برنامه های زیادی با من اومدن میتونید صحت گفته هام رو بپرسید) تعداد 15 قزل حدود 1کیلو و چند قزل سایز رو به منزل بردم
بچه محل قبولت داریم
نوش جان بره اونجا که غم نباشه
به خواست خدای یکتا یه برنامه بچینیم
هم بیشتر اشنا بشیم و ما یه غزل غیر پرورشی به بدن بزنیم
البته بعد از اینکه سرپا شدم
لینک مرجع