انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-11-10 12:19 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببرین بالا دیگه!! بابک جان شماها میرین تیراندازی بعد یه عکس هم نمی ذارین! من حداقل کارای تکی هم که انجام میدم گزارش میذارم! شماها دسته جمعی زیرآبی میرینKhansariha (219)Khansariha (219)

آقایون دقت کردین کلاغا کم شدن؟ الان تو این چند روزه من هر وقت رفتم 52 تایتان رو رو کلاغ امتحان کنم کلاغ بی کلاغ!! طرفای شما هم این جوریه؟Khansariha (8)
کلاغ میخواید تشریف ببرید اول جاده آتشگاه.سمت چپ جاده سمت درختا وفور نعمته.فقط مواظب باشید ماشین داشته باشید که یهو ممکنه حمله کنن و باید بگریزیدKhansariha (115)
عرض کنم مهدی جان خدمت شما که چشم منبعد عکسهام رو هم میزاریم .
شما لطف کنید یکم جمعه ها حداقل ماهی 1 بار یا نه هر 3 ماه یبار تشریفتون رو بیارید با ما و افتخار بدید به جمع دوستان بپیوندید.Khansariha (219)
این جمعه در خدمتیم دکتر جان.ببینم بهانه این هفتت چیه دادا؟؟؟؟؟Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)
نگران نباش بابک جان... چیزی که زیاده بهانه!!Khansariha (219)Khansariha (8)
معلومه دیگه مدیر ما تک میپره چه انتظاری از باقی جماعت هست.بابا یکم هم به خودت برس چقدر خانواده .ای مرد زندگی.ای ابر تفاهم.ای از خود گذشته.ای وایوای وایKhansariha (219)
این هفته دارم میرم یه جا قول میدم براتون پر بار عکساشو بزارم قوله قول.Khansariha (8)
Khansariha (256)
(2012-11-11 11:34 AM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معلومه دیگه مدیر ما تک میپره چه انتظاری از باقی جماعت هست.بابا یکم هم به خودت برس چقدر خانواده .ای مرد زندگی.ای ابر تفاهم.ای از خود گذشته.ای وایوای وایKhansariha (219)
این هفته دارم میرم یه جا قول میدم براتون پر بار عکساشو بزارم قوله قول.Khansariha (8)
Khansariha (256)

کجا با این عجله ؟
کمال همنشین گویا اثر کرد ، تکپری؟ بدون هماهنگی ؟ حداقل با افراد خاص هماهنگ بشین مشکلی پیش نیاد و بعدا" هم نگی نگفتیا .خخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (256)
سلام دوستان
امروز داشتم همینطوری می گشتم که یک منطقه فوق العاده رو برای تیراندازی پیدا کردم ، اولش فکر کردم ورود توش ممنوعه ولی چند نفر رفته بودند اونجا فوتبال بازی می کردند و از محلی ها هم پرسیدم گفتند زمین مالک خاصی نداره و میشه رفت توش تیراندازی و کار هایی دیگه هم کرد ، درخت ها پر بود از شیشه دلستر که معلوم بود قبل من هم خیلی ها برای تیراندازی اونجا رفته بود ، فقط حیف شد دوربین نداشتم ولی تصویر ماهواره ای رو در زیر گذاشتم ، منطقه هم خیلی وسیعه و یک قسمتش هم هست که زمین خیلی صافی داره طولش هم 400 500 متری می شه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر کلاغ زیاد بود که تا حالا تو عمرم انقدر ندیده بود
دوستان عزيز بحث تك پري نكنن !!! Khansariha (48)
آقا بابك يه برنامه ديگه بريز تا همه با هم بريم بيرون. Khansariha (256)
(2012-11-11 07:42 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
امروز داشتم همینطوری می گشتم که یک منطقه فوق العاده رو برای تیراندازی پیدا کردم ، اولش فکر کردم ورود توش ممنوعه ولی چند نفر رفته بودند اونجا فوتبال بازی می کردند و از محلی ها هم پرسیدم گفتند زمین مالک خاصی نداره و میشه رفت توش تیراندازی و کار هایی دیگه هم کرد ، درخت ها پر بود از شیشه دلستر که معلوم بود قبل من هم خیلی ها برای تیراندازی اونجا رفته بود ، فقط حیف شد دوربین نداشتم ولی تصویر ماهواره ای رو در زیر گذاشتم ، منطقه هم خیلی وسیعه و یک قسمتش هم هست که زمین خیلی صافی داره طولش هم 400 500 متری می شه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر کلاغ زیاد بود که تا حالا تو عمرم انقدر ندیده بود

سلام و صبح همه دوستان بخیر. آدرس دادا.اینجا کجاست.؟
کجاااااااااااست؟ مطمئنی مالک نداره؟ ببینین من ته شانسم ها! الان بیام مالکش هم پیدا میشه.Khansariha (219)
یه جایی هست که حالت جنگلی داره ، من از محلی ها و یک بنگاه املاک پرسیدم گفت مشکلی نداره
ادرس هم به این بصورت می شه : مهرشهر ، بلوار ارم ، خیابان پاکدل رو تا اخر ( جایی که خیابان به اخر می رسه ) بیاد داخل ، بعد سه راه رو بپیچید سمت راست ، یکم که برید جلو می رسید به چند تا کوچه باغی ، یه کدوم از اون کوچه ها رو تا اخر برید جلو ، بعد می رسید به یه جاده که همونجاست
با این ادرس دادنم خخخخخخخخ ، این هم نقشه ماهواره ای

اولین تصویر نشون می ده که باید به سمت خیابان پاکدل حرک کنید ، بلوار ارم رو که بیاید پایین بعد از ایستگاه اتشنشانی می شه خیابان پاکدل

دومین تصویر هم که نشون می ده این خیابون رو باید تا اخرش ادامه بدید و سه راه رو به سمت راست برید

تصویر سوم داره می گه بعد از اینکه کمی ادامه دانید می رسید به کوچه باغی ها که یه کدوم رو باید تا اخر برید

تصویر چهار هم که می گه بعد که رسیدید به اخر کمی به سمت راست برید که دیگه اون زمین و جنگل ها مشخصه

امروز به احتمال زیاد می رم چند تا عکس از منطقه می گیرم

Khansariha (183)Khansariha (271)
لینک مرجع