انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام،دوستان عزیز لطفا بگید فروشگاه لوازم شکار توی کرج کجا هست؟لطفا آدرسشو بگید. ممنونمKhansariha (8)

mohammadninja

(2014-05-02 12:30 PM)cowboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،دوستان عزیز لطفا بگید فروشگاه لوازم شکار توی کرج کجا هست؟لطفا آدرسشو بگید. ممنونمKhansariha (8)

سلام دوست عزیز
داخل خیابان چالوس 2 تا هست
یکیش داخل پاساژ شمشیری هست ک اسم فروشگاه یادم نیس
دومی فروشگاه ایران شکاره آقای اویسی
ورودی خیابان سوال کنید بهتون نشون میدن.
سلام به همشهری هایه عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)
دوستان کارهایه تراشکاریتونو کجا میبرین ؟؟
رفیق تو کرج چیزی که زیاده تراشکاری... من معمولا میرم سر دهقان ویلا اول یه تراشکاری خوب اون جا هست.به جز اون تو میان جاده و جاده ملارد به سمت فردیس و حتی کمی پایین تر از چهار راه طالقانی تراشکار هست.Khansariha (8)
(2014-05-28 02:11 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رفیق تو کرج چیزی که زیاده تراشکاری... من معمولا میرم سر دهقان ویلا اول یه تراشکاری خوب اون جا هست.به جز اون تو میان جاده و جاده ملارد به سمت فردیس و حتی کمی پایین تر از چهار راه طالقانی تراشکار هست.Khansariha (8)

خیلی ممنون Khansariha (8)
میان جاده رفتم هیچکدوم انجام ندادم،وقت نداریمو از این حرفا.
برم دهقان ویلا ،اسم تراشکاریش چیه؟یه چند تای هست اونجا.
(2014-05-28 02:41 PM)mohamadninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-28 02:11 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون Khansariha (8)
میان جاده رفتم هیچکدوم انجام ندادم،وقت نداریمو از این حرفا.
برم دهقان ویلا ،اسم تراشکاریش چیه؟یه چند تای هست اونجا.

خخخخ این رو که همه تراشکارا می گن...
این یکی دقیقا سر خیابون دهقان ویلای اول هست من اسم دقیقش یادم نیست.Khansariha (8)
دوستان امشب اولین مسابقه فوتبال ایرانه خیلی دوست دارم برنده شیم اما نمیدونم چرا چشمم اب نمیخوره Khansariha (226)Khansariha (256)Khansariha (256)
تو مسیر کمال شهر هم تراشکاری هست
سلام خدمت همه دوستان کرجی یک مدته به سایت کمتر سر میزنم سعی میکنم بیشتر بیام دلم برای سایت و بچه ها خیلی تنگ شده.Khansariha (8)
سلام اقا رضای عزیز . امیدوارم سعادت بشه مجددا زیارتتون کنم Khansariha (8)
سلام به دوستان گل كرجي Khansariha (48)
ديدن آقا رضا توي سايت كه هيچي ، در محل هم سعادت مي خواد كه ما نداريم.!!! Khansariha (226) Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع