انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و ظهر بخیر خدمت دوستان عزیز.
تفنگ داران عزیز در این ایام چطورند.پیش بینی میکنم امسال سال بسیار خوب و پر شکاری برای دوستان باشه.
چون :
تعداد ساچمه زن ها زیاد شده.
تعداد پی سی پی دارها زیادتر از سال قبل شده.
دوستان به غایت در ذخیره ساچمه بادی و سهمیه ساچمه ای اهتمام ورزیده اند.
عزم دوستان در فتح شکارگاه و عبور از مناطق قدیمی به سمت مناطق جدید تر بیشتر شده.
امکانات دوستان همراه با تجربه هاشون توسعه بیشتری یافته.
پس امسال شکار مفصل تر میشه.Khansariha (8)
یعنی من نیام نباید این تاپیک بالا بیاد؟باید همینجور خاک بخورهKhansariha (147) ؟
یادش بخیر یه زمانی این تاپیک سر در انجمن بودKhansariha (144).کجایند رفقای ما؟همش تقصیر این دکتر هست.نمیگذاره بهش گیر بدیم بچه ها به وجد بیان مشارکت کنن دیگهKhansariha (136)
سلام
علي آقا فكر خوبيه !!
دستت درد نكنه . تاپيك بد جور خاك مي خورد. Khansariha (221)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
به به علی جون گراز کش.Khansariha (219)
اینورا.ماهیت اینورا افتاده بود اومدی بگیریش!!!
احتمالا دنبال یه گراز کرده بوده فرار کرده اومده اینوری علی هم دنبالش دوان.Khansariha (48)
من همش میام سر میزنم که ببینم کی چی نوشته میبینم بازم آخریش مال خودمه.
علی جون روزگار بد شده.ماه رمضونم هست دوستان نای تکون دادن سر انگشتاشونم ندارن.ای بابا شما هم چه انتظار ها داری از دوستان.
اون زمان که این تاپیک تو پیک بود پی سی پی دونه ای 600000 تومن بود نه 5 میلیون.زمان احمد شاه رو عرض نمی کنم همین 2 سال پیش بود.Khansariha (219)Khansariha (219)
دکتر هم که اگر بتونه طلبهاشو از سازمانهای زیربط تازه بگیره میشه یر به یر اونم اگه بتونه.Khansariha (215)
میمونه اسماعیل عزیز که احتمالا میخواد پانمرا توربو بگیره آخه داشت بی ام دبلیو میفروخت.Khansariha (226)
Khansariha (399)
چند سال بعد ......
سلام بر دوستان کرجی مخصوصا اقا بابک گالاتیان سوار که از ایشون بابت بالا نگه تاپیک تشکر میکنم امروز هوای کرجی حال و هوای پاییز داشت و بوی فصل شکار میداد ..........................
امیدوارم نزدیک شدن به فصل شکار تاپیک البرزی ها رو داغتر بکنه.Khansariha (8)
(2013-08-11 04:29 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان کرجی مخصوصا اقا بابک گالاتیان سوار که از ایشون بابت بالا نگه تاپیک تشکر میکنم امروز هوای کرجی حال و هوای پاییز داشت و بوی فصل شکار میداد ..........................
امیدوارم نزدیک شدن به فصل شکار تاپیک البرزی ها رو داغتر بکنه.Khansariha (8)

بدجور منتظر فصل شکاری از الان داری بوی شکار حس میکنی آقا رضا فکر کنم تفنگتو آماده شلیک کردی خخخخخخ
اما خدارو شکر به پاییز نزدیک بشیم از گرمی هوا مردیم Khansariha (8)
نه اتفاقا من زیاد اهل شکار نیستم ارش خان برای دوستان شکارچی گفتم ما از دار دنیا یک 52 قراضه داریم ..................................................
آقا سلام و عصر بخیر
منم به شخصه بد جوری هوای شکار دارم خصوصا با این جاهایی که جدیدا پیدا کردم دل دل پاییز رو میزنم بدجور.
راستی یه خبری من متاسفانه کمی مشکل مالی پیدا کردم و باید یه مبلغی رو جور کنم و سریعا واریز کنم
واسه همین تو یکی از کارام گالاتیان هایی رو که برای فروش آوردم قیمتشو پایین آوردم تا سریع بفروشم
و مشکلم حل بشه گذاشتم 4400 که بازم از قیمت قبل 300 ارزونتر و از قیمت فروشگاه 250 ارزونتر هست با آقایون
هم صحبت کردم و مطلب رو اعلام کردم گفتند مشکلی نیست.خداوند مشکلات همه رو حل کنه.
اینم ایشالا قسمت دوستان بشه و مشکل منم حل .
خیلی مخلصیم.
ارادتمند
بابکKhansariha (8)
سلام دیروز رفتیم تیر اندازی و تمرین.
هدف مورد نظر یه مبل اسقاط بود که بچه های افغانی تو یه زمین گذاشته بودن و افراد ذخیره تیم فوتبالشون روی اون مینشستن.
فاصاه از 30 متر تا 100 متر بود که با گالاتیان و ای تی زدیمو دست آخر هم با شکاری و ساچمه نمره 4 با نخجیر یک و آکار سوار تمرین کردیم.
جاتون خالی مبله آبکش شد و کتف ما داغون.مسلمین هم یکی یکی از تو باغاشون میومدن سرک بکشن ببینن صدا از چیه.
خیلی چسبید جای همتون خالی بود.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
Khansariha (8)
Khansariha (48)
لینک مرجع