انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-01-06 11:56 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجید مگه 470 رو فروختی؟؟ 350 چی؟؟...چی؟؟ ...چی؟؟؟>>>>>چی؟؟Khansariha (219)Khansariha (219)
رحیم جان مبارک باشه داداش.یه گروپی چیزی بذار ببینیم 52 ات چی کاره هست؟؟
راستی هرکی از دوستان اصلاح شکاف درجه و مگسک خواست ما در خدمتیمKhansariha (225)
سلام دکتر جان ممنون ، قابل شمارو نداره برا گروپ گیری ساچمه خوب میخواد که تا این لحظه بجز پرومگنوم چیزی گیرم نیومده .ضمنا" 52 که تکلیفش مشخصه باید تیراندازش تست بشه . Khansariha (256)
اقا رحیم 52 4.5 به ساچمه خیلی حساسه
ارزونترین ساچمه براش پروهانتره
بارکودا 4.5 رو خوب میزنه برای گروپ گیری نه شکار چون تو فواصل مختلف صفرش زیاد متغیره
برای نتیجه عالی باید فکر جی اس بی یا کراسمن باشی
رضا جان پرو هانتر رو از کجا گیر بیاریم من که تو فردوسی پیدا نکردم .
سلام
تو فردوسي 2 بسته بود خريدم فكر نمي كنم پیدا بشه من خیلی گشتم.Khansariha (8)
بروبکس قبل از حواله هر گونه فحش و فضیحت بابت کم شدن تعداد پستها به استحضار می رسانم بنده حدود 50 صفحه تاپیک رو کم کردم و الانم خیلی شرمندم و بگو تو می خوای چی دیگه؟؟؟Khansariha (219)Khansariha (219)
واقعا از همه تون بابت این حرکت تقاضای بخشش دارم.Khansariha (8)
باز من پست آخر رو نمیبینم.فقط تاپیک بچه های کرج برای من اینجوری شده
اوههههههههههه باز زد ترکوند.یعنی دکتر بچه ها یجا گیرت بیارن دیگه................(خودت جا خالی رو پر کن)
سلام
بچه ها از سه شنبه هفته پیش تا امروز کم پیدا شدین؟!!!!

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام به دوستان کرجیKhansariha (8)کسی از دکتر ما خبر ندارهKhansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (8)Khansariha (219)
چرا امین جان خودش خبر داره!!Khansariha (8)
مخلصیم...
یه چند روزی درگیر کلاس و اینا بودم.تقریبا اصلا نتونستم به سایت سر بزنم.چه خبرا؟ همه خوبین؟Khansariha (8)
خدارو شکر دکتر جان کم کم داشتم نگران میشدمKhansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (8)
لینک مرجع