انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها چطورین همه خوبین؟؟Khansariha (8)

اون مشکلی نیست رضا جان یه چند تا تعداد نمایش ارسالها روتو تنظیمات کنترل پنل خودت امتحان کن درست میشه. راستی واشر سنترال درست کردی یا نه؟من لول فلزی اوریزینال گیر اوردم ولی فکر کنم سنترال رو باید بسازم.Khansariha (8)
برای 52 یا 31 ؟لوله فلزی اورجینال موجود در بازر باریک نبود چون نزدیک یک میلیمتر دهانه داخلی فنر تیتان بزرگتر هست.به نظر من باید همون لوله فنر فابریکی رو بعد از به ارامش رسیدن فنر انداخت چون با لوله فنر پلاستیکی نرمتر و بیصدا تر عمل میکنه.واشر مرکزی سفارش دادم. سری قبل واشرمرکزی برای مگنوم 350 اقا کمالزارع از جنس برنج ساختیم خیلی دقیق و زیبا شده بود.
سلام به همه عزیزانم براتون بهترینها رو میخوام شاد باشید
ارادت
علی یزدی
به به علی یزدی خودمون بی وفا یک سری به ما بزن .خیلی تعجب کردم دیدم پست زدی؟
مثل اينكه بچه هاي قديمي دارن افتخار ميدن! Khansariha (219)
منتظر بقيه دوستان هم هستيم.

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
همشهریا سلامKhansariha (48)Khansariha (48)
مثل اینکه موتور تاپیک داره گرم میشه.بریم واسه روزی 10صفحه انشاءاللهKhansariha (219)
سلام خدمت دوستان گل و گلاب.احوال شما،اميدوارم روزگار بر طبق مرادتون باشه.
واسه نمايشگاه قرار بزاريم همگي با هم بريم.يا اينكه هر كي خودش بره همديگرو اونجا زيارت كنيم.
(2012-10-17 06:30 PM)aliyazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزیزانم براتون بهترینها رو میخوام شاد باشید
ارادت
علی یزدی

به به به علی آقا اینجا بوده؟؟؟ چطوری علی جان؟ اچ دبلیو 80 محترم چطوره؟ خیلی مخلصیم.Khansariha (8)Khansariha (8)

دوستان عزیز سلام مخصوص به همتون.امیدوارم سالم و شاد باشین.Khansariha (8)Khansariha (256)

(2012-10-18 10:00 AM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل و گلاب.احوال شما،اميدوارم روزگار بر طبق مرادتون باشه.
واسه نمايشگاه قرار بزاريم همگي با هم بريم.يا اينكه هر كي خودش بره همديگرو اونجا زيارت كنيم.

به حاج امیر ما .Khansariha (8)Khansariha (8) چطوری رفیق؟ سر حالی یا نه ؟ انگار کم کم همه دارن ظاهر میشن؟
مخلصيم دكتر جان.چطوري برادر؟ تا الان قسمت نشده دسته جمعي بريم شكار.اما شايد در نمايشگاه اين اتفاق رخ بدهد.بي صبرانه منتظر تمامي عزيزان هستيم.4 تا 7 ابان.  
مخلصم امیر جان تو این اوضاع مگه جرات داریم بد باشیم؟؟؟Khansariha (219)
فکر کنم ظاهرا نمایشگاه افتاده اواخر آذر ماه.امیدوارم اون موقع یه فرصتی بشه دوباره بچه ها رو ببینیم.Khansariha (8)
لینک مرجع