انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ای بابا میبینم که بابک جون رمزی حرف میزنی بالا بری پایین بری باید شیرینیشو بدی Khansariha (219)
اگه دادی که هیچ وگرنه اعلام رسمی میکنم همه یقت کننKhansariha (214)
چرا علی جان؟انشالله خیر هستKhansariha (8)
علی اقا این پستت به منزله خداحافظی از انجمن که نیستش؟
اقا بابک هم فکر کنم نخجیر دار شده ولی صداش رو در نمیاره مبارکت باشه ما شیرینی نمیخوایم.(شاید هم برونینگ خخخخخخخ)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)
سلام به همه دوستان عزیز.
ای بابا چیه هنوز که خبری نیست حالا یه تصمیماتی قراره بگیریم اگر خدا بخواد.
بله دوستان علی صدرای عزیز هم از این انجمن رفتن متاسفانه و مارو تنها گذاشتن. امدوارم که هر جا هستن شادو سرحال باشن.Khansariha (8)
دوستان تفنگهای زیادی در راه هست که بعد از انتخابات ازطریق نمایندگی ها و خود اسلحه مهمات واگذار خواهد شد.منظوم pcp و شکاری هست.Khansariha (48)
اینم یه خبر خوب که بهتون دادم.Khansariha (219)
سلام
خدمت همه دوستان البرزی
تاپیک بد جور داره خاک میخوره
علی اقا که رفتش ، دکتر هم دیگه به سایت سر نمیزنه و خبری ازش نیست و خود من هم که میام فقط خواننده هستم تا نویسنده.............................؟
سلام خدمت همه دوستان البرزی
اسنایپر شادو عزیز یعنی منتظر شیم بعد انتخابات خرید کنیم اگه نیومد چی شما خسارت میدی باید چک سفید بدی تا مطمئن شیم هه هه
از شوخی گذشته خدا کنه اینطور بشه منم صاحب یه پی سی پی بشم دیگه از فنری خسته شدم شبیه فنر شدم خودمم خداKhansariha (367)
خدمت دوستان گلم سلام Khansariha (8)
اميدوارم كه هر جا كه هستين خوب و خوش و خرم باشين ، غرض از تاپيك زدن يكي احوال پرسي بوده و ديگر خداحافظي و طلب حلاليت ميباشد ، اگر خدا بخواهد و قسمت شود فردا سه شنبه عازم كربلا هستم انشااله قسمت همه كساني كه آرزو دارند بشه.حلالم كنيد.Khansariha (8)
سلام به همه دوستان عزيزم.اميدوارم ايام به كامتون باشه.
به به چه سعادتي،خوشبحالت.از طرف ما دو ركعت نماز حاجت بخوان.انشاء ا... بسلامتي بري و برگردي التماس دعا.
از بچه ها كرج،من فقط حاج باقر ميبينم كه خيلي خيلي ارادت داريم اما از بقيه بچه ها بي خبرم.
به هرحال مخلص همتون هستيم.
سلام به البرزنشين هاي عزيز Khansariha (8)
اميرخان عزيز ماهم از زيارت شما خوشحال ميشيم.
آقارحيم التماس دعا داريم.انشاءالله زيارت مكه تشريف ببريد.
آقارضا من هم مثل شما فقط خواننده مطالب هستم.به نظر ميرسه بار علمي تاپيكها داره مياد پايين (نظر شخصي منه!) Khansariha (226)
اساتيد سايت هم كه كمتر پست ميزنند يا اصلا" نيستند.

به هرحال ارادتمند همه دوستان هستيم. Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام خدمت همه البرزی های عزیز
گفتم بیام و تاپیک رو از زیر خروار ها خاک بکشم بیرون ثواب داره
راستی دکتر هم بعد از مدت ها سری به سایت زده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لینک مرجع