انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقارضا دستت درد نكنه!!Khansariha (8)
مگه تو سايت زلزله اومده؟؟؟!!!
چند ريشترررررررر... !؟
خدا خيرت بده كه به فكر زلزله زده ها هم هستي. Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2013-05-07 10:55 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه البرزی های عزیز
گفتم بیام و تاپیک رو از زیر خروار ها خاک بکشم بیرون ثواب داره
راستی دکتر هم بعد از مدت ها سری به سایت زده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حاج رضا مخلصیم.Khansariha (8)
برو بچ گل سایت مخصوصا البرزیها.
قسمت شد ما هم از حضور شما و بزرگترین سایت تیراندازی و شکار مرخص بشم.
دوستان کاری چیزی داشتید تلفنم رو که دارید و سایت خودمون هم میتونید تشریف بیارید.
یا حق
انشالله خیره مجید جان.نمیدونم چرا دوستان البرزیمون دارن سایت خودشون رو ترک میکنند اما امیدورام پشیمون بشنKhansariha (8)
نه بابک جان شما چرا عذر خواهی می کنی؟ یه سوئتفاهم بود که برطرف شد رفیق.هممون یه کم کم تحمل شدیم.Khansariha (8)
سلام بر دوستان عزيز البرزي . قامتتان همانند البرز استوار Khansariha (8)

ولادت حضرت امام محمد باقر (ع) به تمامي دوستان البرزي تبريك Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
alborzshop....داداش صندوق پیامت پر شده.....دیدم داری این تاپیک داغ رو نگاه میکنی گفتم حداقل اینجا بگم تا شاید اتفاقی ببینیش....

یا علیKhansariha (8)
(2013-05-12 03:14 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
alborzshop....داداش صندوق پیامت پر شده.....دیدم داری این تاپیک داغ رو نگاه میکنی گفتم حداقل اینجا بگم تا شاید اتفاقی ببینیش....

یا علیKhansariha (8)
ممنون Khansariha (48)
صندوقها خالي شد !!!!!!! Khansariha (214)
اين پستهاي داغ كه ديگه هواس واسه آدم نميزاره. Khansariha (256)Khansariha (256)
alborzshop عزیز اسم کوچیکت یادم رفت...Khansariha (8)
نسوزی برادر...ای بابا احتیاط کن خوب...Khansariha (219)
شما عزیز ما هستی علی جان . Khansariha (8)

دادا پی امتو چک کن لطفا" Khansariha (8)
لینک مرجع