انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
همشهریان عزیز تبریک صمیمانه بنده هم پذیرا باشید Khansariha (8)
سلام و عرض ادب.سال نو را به. تمامي عزيزان تبريك ميگم.اميدوارم سالي پر بركت و سرشار از موفقيت در انتظارتون باشه.
سال نو بر دوستان خوب البرزی مبارک باد
انشالله سال خوب و پربرکتی پیش رو داشته باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (219)
سال نو بر همه دوستان و عزیزان بخیر و خوشی باشه و از خداوند بهترین رو براتون ارزو میکنم.Khansariha (8)
Khansariha (256)
سلام به البرز نشینهای عزیز Khansariha (48)
سال جدید را به همه شما عزیزان تبریک میگم. Khansariha (8)
آرزو دارم نوروزی که در آن هستید , آغاز روزهایی باشد که آرزو دارید. Khansariha (219)

ارادتمند همه دوستان

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
دیدم همه دوستان رفتن مسافرت و تاپیک داره از تنهایی غصه می خوره , گفتم یه آب و جارو کنمش!!!

تعطیلات به همه خوش بگذره Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)
سلام دوستان
در کرج جایی وجود داره کپسول رو تا 300 بار پر کنند ؟
در این چند روزه به چند آدرس رفتم مثلا جاده قزل حصار و خیلی جا های دیگه ولی به نتیجه نرسیم اکثرا یا اکسیژن پر می کنند یا تجهیزات شارژ فشار بالا رو ندارند به چند ایستگاه آتش نشانی هم سر زدم که کمپرسور نداشتند.
خیلی سخته یک کپسول 10 لیتری رو بخوام از اینجا ببرم تا تهران بخصوص اینکه از طریق مترو هم نمی شود برد.
من فكر كنم چاره اي نيست. بايد ببري تهران پيش آقالو. Khansariha (226)
بچه ها كجا هستند؟ Khansariha (397)
هنوز از تعطيلات برنگشتن؟؟!!
کرجیا سلام
برگشتن که برگشتیم ولی بهار هستو تو این کسادی بعد عید هیچی مثل خواب نمی چسبه.
(2013-04-07 11:16 AM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فكر كنم چاره اي نيست. بايد ببري تهران پيش آقالو.

خوشبختانه چند مرکز شارژ پیدا کردم.
باشگاه های پینت بال همگی کمپسور 300 بار دارند و کپسول را شارژ می کنند با یک جستجو در گوگل لیست باشگاه های پیت بال در کرج را گیر آوردم و خوشبختانه یکیشون دقیقا نزدیک من است و بقیه در گوهر دشت و نقاط دیگر که صرف نمی کنه تا اونجا بروم.
لینک مرجع