انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
لول فنرم چیه دکتر؟استغفرالله.بیام پیشت چیکار؟دکتر واحد قزوین درس خوندی؟
آها نکنه منظورت لول فنر تفنگمه.خوب بد میگی برادر من

ببین دوکی جون من فعلا از کارم اومدم بیرون و تا اطلاع ثانوی که برم سر کار آماده ترکش هام باش
تازه نوبت اون عمو اسکروچ هومن و استاد بابک تلمبه زن هم میرسه
خلاصه تا برم سر کار تاپیک کرج رو 4 رقمی میکنم
به به
ميبينم تاپيك اومد بالا.
نمايشگاه تاريخش تصويب شد؟؟؟
يعني چي ميتونه داشته باشه براي ديدن؟؟؟
این دعوت نامه صبح دیروز به دستم رسید :

[تصویر: schi_email_1.jpg]
بچه های کرج جدیدا مگس تسه تسه تو کرج شایع شده که همتون خواب هستید پیداتون نیست؟بابا یه قراری مداری برای نمایشگاه بگذارید

نکنه همتون مثل دکتر بازآموزی (Khansariha (225)Khansariha (7)Khansariha (264)Khansariha (239)Khansariha (147)) دارید؟
سلام من و اقا کمال زارع فردا میریم.........
یه قرار برای جمعه بگذاریم که همه بچه های سایت هم بیان دیگه.2 به 2 که نمیشه.
رضا جان این طفلک علی رو هم با خودتون ببرید.حالا درسته ما می خوایم بپیچونیمش ولی شما رعایت حالش رو بکنید.جوناه داره!!!Khansariha (219)Khansariha (219)
سلام دوستان

دوستانی که میرن زحمت بکشن عکس یادشون نره ما که نمیتونیم بیایم
به دکی جوننننننننن کجایی؟نبودی گفتم دیشب شیر شدی رفتی خونه حرف نمایشگاه زدی بعدم که دیگه Khansariha (146)
حالا هم امروز باید بری Khansariha (260) Khansariha (158)Khansariha (70)
سلام Khansariha (8)
علی باز من نبودم پشتم غیبت کردی خدمتت میرسم تنها هم که میپری اگر نبردمت جنگل پیشه سیدKhansariha (219)Khansariha (214)Khansariha (399)
آقا من 5شنبه میرم کی میاد خبر بده همدیگرو ببینیم Khansariha (256)
دکتر جون تو صبحش بیا من مثل پارسال به روش mission impossible میبرمت (بابا با کلاس بابا کلاس توجیحی)
لینک مرجع