انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-09-15 01:57 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز تعدادی از دوستان برنامه تراپ داشتن که ما دیر باخبر شدیم و نتو نستیم بریم.
بخاطر همین مرامشون که حداقل به ما گفتن خیلی محبت کردن.Khansariha (8)
حاج رحیم خبری نشد از شما.این هفته هم که گذشت.Khansariha (8)
Khansariha (256)

سلام بابک جان شرمنده شدیدا" درگیر مراسم بعد از چهلم بودیم و پذیرای مهمانان شهرستانی،انشاا... اولین فرصت میاییم تو رکاب Khansariha (8)
سلام
همتون سالارید.به امید خداKhansariha (8)
خدمت دوستان گلم سلامKhansariha (48)
یه سوال فنی داشتم :
اسلحه های بادی که لول ثابت دارند مثل 54،52،460،470 و... به چه نحوی میشه مکش واشر پیستون رو چک کرد.
سلام بر همگی Khansariha (8)
اقا رحیم برای برای تفنگ های لوله ثابت دیانا اگر احساس میکنی که مشکلی وجود دارد بهترین راه باز کردن تفنگ و برسی واشر سر پیستون و همچنین واشر سه گل داخل سیلندر که فکر نمیکنم زمان زیادی هم ببره.
ولی تجربه ای که من داشتم اگر شما تفنگ رو مسلح بکنی و در این حالت دسته کوکینگ رو سریع حرکت بدهی اگر واشر سالم باشه صدای مکش هوا به راحتی شنیده میشه فقط باید با یک دست هم ضامن روی بدنه رو پایین نگه داری .
آقا رضا سلام ،
ممنون از جوابت سوالم هم در مورد دیانا بود وهم در مورد گامو مدل رویال که یکی از همکارانم دارند .
سلام و عرض ارادت خدمت همشهريهاي عزيز
ببينيم اين هفته با ارزشترين شكار نصيب كي ميشه. Khansariha (226)
فكر كنم اميرخان واسش نقشه كشيده....Khansariha (214)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام خدمت همه دوستان کرجی
راستی یک قبضه مگنوم 350t05 کالیبر 4.5 به من سپرده شده برای فروش گفتم اول به بچه های کرج بگم من سلامتش رو تایید میکنم هنوز 1000 شلیک نداشته و باز هم نشده کسی خواست پیغام بده.
همشهریا سلامKhansariha (48)
به احترام پرچم...خب....ر دارKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
یه سوال راجع به منطقه دروان ونوجان وخوارس داشتم که آیامنطقش شکار ممنوعه و محیطبان داره؟آخه شنیدم خیلی چیزا واسه شکار داره.
البته من خودم زیاد تو بیراه هاش نرفتم ولی تا اونجاهاییکه رفتم کلاغ سبز شایدم سبزه قبا بود؟و2تا پرنده شکاری غول تو هوا دیدم.از چند نفر شنیدم که حیوانات 4پا هم داره.
اگه گیر بازار نباشه فکر کنم واسه شکار جای دنجی باشه.
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
بعد این همه شار‍ژ کردن و امید دادن به دوستان خودم آنچنان سرمایی خوردم و سینه پهلویی کردم که بی سابقه بوده.طوریکه مدیر کاری خودش شخصا مرخصی منو نوشت و گفت برو.Khansariha (367)
سعی میکنم تا جمعه بهتر بشم.
شکار با ارزش این هفته یادتون نره.ببینیم کی یهترش رو میزنه.Khansariha (8)
Khansariha (8)
سلام دوستان
بهترین محل برای شکار و تیراندازی در کرج کجا هست ؟ یک دفعه رفتم نزدیک گرم دره که پر خرگوش هم هست ولی چون منطقه برای پدافند خاتم الانبیاء (ص) بود نزدیک بود تفنگ رو بگیرن و شناس اوردم.
لینک مرجع