انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان.
دکتر جان چرا عصبانی میشی.من که نگفتم شما وارد میکنی برادر.گفتم شما بهر حال بزرگتری شاید اطلاعاتتون بیشتر باشه.Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (256)
بابک جان اون پست من نشونه عصبانی شدنه داداش؟Khansariha (219)
آقا بنده در زمینه پی سی پی هیچ اطلاعاتی ندارم. شما این کاره ای.بعد از من نظر می پرسی؟Khansariha (8) ما مخلصیم.

خدمت همه دوستان سلام و عرض ادب.Khansariha (8)Khansariha (8)
دکتر شیفته این اخلاقتم.گفتم شاید یه کوچولو دیگه.Khansariha (8)
شما خیلی سالاری دکتر جون.ما دوست داریم هوارتا.
دوستان چطورن تو این هوای سرد.آمار حضور شکار ها هم کم شده نمیدونم چرا تو این 2 هفته اینجوری شده.طفلکی ها از زور سرما یکسره پرواز میکنن.Khansariha (226)
آقا کسی کبک سراغ نداره تو این نواحی که نزدیک باشه.بشه رفت زد که مسیرشم خیلی دور نباشه.Khansariha (8)
Khansariha (256)
داداش فکر نکنم این طرف ها کبک باشه ، من جز کبوتر های بد مزه و کلاغ چیزی این اطراف ندیدم Khansariha (399)
گنجیشک هم هست که با اسلحه 5.5 دیگه فکر نکنم چیزیش برای خوردن باقی بمونه
همشهریا سلامKhansariha (48)
من صدای کبک رو بارها سمت دروان و خوارس شنیدم.کنار جاده که وایساده بودیم رو تپه ها به ریشمون میخندیدن.
(2012-11-19 06:21 PM)ali-karaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من صدای کبک رو بارها سمت دروان و خوارس شنیدم.کنار جاده که وایساده بودیم رو تپه ها به ریشمون میخندیدن.

سلام.
دوست من اینجا ها که می فرمایید کجاست و از کجا میشه رفت.Khansariha (8)Khansariha (8)
در چه فصلی شما صداشونو شنیدی و آخرین بار کی بوده.ممنونم.Khansariha (8)
Khansariha (256)
snipershadow جان شرمنده من اسم شما رو نمیدونم!شما مگه بچه کرج نیستی؟!
شما باید برید آتشگاه(بالاسر باغستان)روستا رو که ادامه بدید میرسید به یک سراه که سمت راست جدا میشه.جاده تقریبا 7-8-10 کیلومتره که لازم نیست تا آخرش هم برید.اولین روستا که دم دسته نوجان هست.دومین روستا خوارس که اگه شاسی بلند داشته باشید تو این فصل با یه جاده خاکی بسیار با صفا میشه تا جاده چالوس تا پل خواب برید.آخرین روستا هم دروان هست که ته جادس.
من صدای کبک رو بعد از سراهی خوارس بارها شنیدم.پرنده شکاری هم به وفور داره که تو آسمون میچرخن.منطقه بسیار بکر و خلوته تو این فصل جز محلی ها تردد نمیکنن.
آخ که چقد حرف زدمKhansariha (291)
همشهریا سلامKhansariha (48)
snipershadow جان شرمنده من اسم شما رو نمیدونم!شما مگه بچه کرج نیستی؟! شما باید برید آتشگاه(بالاسر باغستان)روستا رو که ادامه بدید میرسید به یک سراه که سمت راست جدا میشه.جاده تقریبا 7-8-10 کیلومتره که اولین روستا کیلومتره2-3 بنام نوجان هست.دویش هم خوارس و آخرین هم دروان هست.من صداشونو بعد از خوارس کنار جاده جمعه پیش شنیدم. [undefined=undefined]http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13534765031.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز یه پست رو 4 بار تایپ کردم فرستادم.آخرش هم اینجور شد.2تا که اصلا نیومد.یکی نوشدارو اومد.آخریش هم که دیگه حال تایپ نداشتم موفقیت آمیز اومد.
چرا؟!Khansariha (290)
علی جان نت تو بعضی جاها اختلال داره.منم امروز چند بار تو ارسال و سپاس ارور می گرفتم.
لینک مرجع