انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عرض ادب خدمت دوستان و هم وطنان عزیز کرجیKhansariha (256)Khansariha (48)

جناب دکترمهدی،آقا صندوق پ.خ شما پر شده،لطفا سبک سازی بفرمایید.Khansariha (8)
(2014-02-10 03:15 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب خدمت دوستان و هم وطنان عزیز کرجیKhansariha (256)Khansariha (48)

جناب دکترمهدی،آقا صندوق پ.خ شما پر شده،لطفا سبک سازی بفرمایید.Khansariha (8)

به به... قارداش خوش گلیپسن بیزیم تاپیکیمیزه! باش اوسته Khansariha (8) بیلمیرم هاواخت دولوپ !!!Khansariha (219)
آقا ارادت وارKhansariha (48)یاشیاسیز،باشون آغریماسینKhansariha (8)
الان بچه ها میان میگن تاپیک مارو به فنا دادی!Khansariha (219)
تو کمالشهر و محمد شهر و... فامیل و آشنا هست،هر اومدم کرج، میدونم که دوستان عزیزی هم به جز فامیل هامون تو کرج(البرز!خخخخخخ)دارم...Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
عیب یوخ... هر کس اعتراض ائلدی منن!!Khansariha (8) پیاملاری سیلدیم یر آچیلدی ، یوللا گوروم نه دئیسن!Khansariha (219)Khansariha (48)
درود بر همشهری های عزیز
اخر جاده قزلحصار یه سمت دفن زباله چقدر کلاغ زیاد داره من که دیروز یکی رو اونجا هد شات کردم - خودمونیم عجب لذتی داشت Khansariha (48)
سلام خدمت همه دوستان البرزی
صبح همگی به خیر و خوشی Khansariha (8)
اقا قربانی نگفتی با چی هد شات کردی کلا اون منطقه از نظر کلاغ ،کبوتر و فاخته غنی هستش مخصوصا منطقه چهار باغKhansariha (8)
درود بر دوستان گلم
با شادو 1000 و از فاصله 30 متری با ماشین نزدیکشون پارک کردم و از همون تو Khansariha (219) واقعا چقدر کلاغ داره اونم بدون دوربین خیلی حال دادKhansariha (8)
(2014-02-12 09:01 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان البرزی
صبح همگی به خیر و خوشی Khansariha (8)
اقا قربانی نگفتی با چی هد شات کردی کلا اون منطقه از نظر کلاغ ،کبوتر و فاخته غنی هستش مخصوصا منطقه چهار باغKhansariha (8)
اقا نمیدونم پستهایی که در جواب شما میزارم چی میشه از صبح 5 بار جواب دادم حالا میبینم نیست
شادو 1000 ساچمه پرومگنوم فاصله 30 متر بدون دوربین
آقای قربانی پستت که سر جاشه برادر؟ دیروز دیدم یه پست 5 بار تکرار شده بود بعدش دیدم نیست!! خودت حذفش کرده بودی فکر کنم.Khansariha (8)
برادر اگر بود که حذف نمیکردم Khansariha (8)
لینک مرجع