انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
همشهریا سلام
کمیل جان امروز دیگه مشهدی میشیم.اونقد نطلبید تا کادو تولد براش ببرم خخخخخخخخخ
من هم دیروز میخواستم برم مغازه آقاباقر ولی امان از این عطر پول! آدمو دیوانه میکنه نمیذاره حواس واسمون بمونه کهKhansariha (219)
آقا رحيم ما در خدمت شما و ديگر دوستان هستيم.
ديروز سعادت با ما بود كه شمارو زيارت كرديم و با مرد بزرگواري چون شما آشنا شديم.
امان از دست اين پول!!! كه نميزاره علي آقا سري به ما بزنه. خدا بيشترش كنه Khansariha (129)
البته كم سعادتي از ماست. Khansariha (226)
علي آقا التماس دعا داريم و سفر بي خطري براي شما آرزومندم. Khansariha (256)

ارادتمند عزيزان / باقر
سلام و صبح بخیر Khansariha (48)
دوستان کسی نیست کرکره و پرچم رو بده بالا ؟Khansariha (219)
امیدوارم هر جا که هستین خوب و خوش و خرم و پایدار باشین.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام
آقا رحيم دستت درد نكنه كه پرچمو داديد بالا Khansariha (256)
آقارضا كه نيست ، علي آقا هم مشهده و من هم كه خواب موندم Khansariha (364)
بقيه دوستان هم كه چندروزه كمتر سر ميزنن .
هر جا كه هستند خوب و خوش و موفق باشند.

ارادتمند همه عزيزان / باقر
سلام
خدمت همه همشهری های عزیز من هستم ولی یک کم کمرنگ شدم.
Khansariha (48)
سلام به برو بچ تیرانداز البرزی.
خب به سلامتی استاندارمون هم عوض شد.آقای فرهادی و تیمشون تشریف بردن و عزیز دیگری جایگرین شدن که فقط کمی عضلات صورتشون سفته و تغییر نداره.
بگذریم از شکار و تفنگ بگیم.دیروز با رحیم عزیز (کمیل) داشتم صحبت میکردم و پوزیشن یک منطقه رو بررسی میکردیم.به امید حق از خجالتشون در میاییم.
حاج رحیم بندو داری هنوز که.Khansariha (215)Khansariha (8)
این BT65 جدید هاتسان عجب دلمو برده و عاشقش شدم.بد جوری هواییم کرده و دلم میخوادش.کسی از دوستان اطلاعی از قیمت اونجا و اینجاش نداره.Khansariha (48)
اسایل طراحیش همچینی جون دار شده شبیه تفنگهای ... شده.Khansariha (219)
رضا جان نظرت چیه شما؟چی فکر میکنی؟ رادست هست دادا؟Khansariha (8)
Khansariha (256)
سلام
صبح همه دوستان به خیر و خوشی
Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)[تصویر: 13487160911.jpg]
اقا بابک منظورت از bt65 جدید این مدل هست؟اگر این مدل باشه در داخل نیست.
سلام و صبح بخیر.
تا الان صبر کردم کسی بیاد دیدم نیومد گفتم خودم پرچمو بدم بالا.
دوستان تیرانداز صبحتون بخیر.آخر هفته هستش و وسوسه شکار.
یا علی مدد
به به رضا جان.کی اومدی شما.ندیدم پستت رو.آره داداش منظورم همینه میبینی چه خوشدسته.
نیست یعنی چی.باید باشه ها!!!
Khansariha (256)
خوبی اقا بابک .از نظر مکانیسم فکر نمیکنم با bt65sb های موجود فرقی داشته باشه تفاوت در قنداق است و جای خشاب هم داره.امسال کلا پی سی پی هاتسان وارد نشده است و این مدل هم 2012 هست.ولی همون صحبتی که کردیم فکر کنم 60 ژول برای شکار پرنده زیاد باشه!
(2012-09-26 05:11 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بگذریم از شکار و تفنگ بگیم.دیروز با رحیم عزیز (کمیل) داشتم صحبت میکردم و پوزیشن یک منطقه رو بررسی میکردیم.به امید حق از خجالتشون در میاییم.
حاج رحیم بندو داری هنوز که.
هیییییییییییییییییییییییییییییی پس ما چی؟

سلام بر همه رفقا.حال و احوال همه خوبه؟ایشالا فردا همه دست پر باشید و بهتون خوش بگذره
لینک مرجع