انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
خوش امد ميگم به دوست و استاد تازه وارد.
اون يكي دولول سوار هم مياد تشكر ميزنه و هيچي نميگه(حتما صرف نميكنه براش)
دكتر جان اين پشت مگسك 52 بهترين جا براي قايم شدنهKhansariha (152) (اينم ميتونه قايم بشه)
راستي دكتر يه شكاف درجه هستش بيارم ميتوني مثل براي خودت درست كني برام؟؟Khansariha (13)
بابك جان شما مگه شكار هم ميزاري براي دوستان باقي بمونه؟؟
خدمت دوستان سلام
ممنونم از لطف دوستان
انشالله که هر چه زودتر یه برنامه ماهی گیری در کنار دوستان داشته باشیم
هر چند که تا حالا از روش ناجوانمردانه تور گرد برای ماهیگیری استفاده میکردیم ولی علاقه ای هم دارم که ماهی گیری با لنسر رو یاد بگیرم
Khansariha (135)
علی جان اینارو گفتی ولی حقیقت همونه که گفتم.
دکتر جان شما که خودت در جریانی من چقدر درست میگم Khansariha (8)
Khansariha (48)
(2013-01-03 02:52 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به عزيزان.آقا ما هم ببرين،ما كه بي اسلحه مونديم.  

سلام امیر خان خدا بد نده 56 رو چه کردی ؟
سلام آقارحیم
فکر کنم امیرخان زده تو نخ دولول!! Khansariha (226)
دیگه با بادی حال نمیکنه! Khansariha (214)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام بر همگی
اقا رحیم مبارکه 52 گرفتی؟
Khansariha (8)
Khansariha (8)
وقتی اخرین پست نشون داده نمیشه باید چه کار کرد؟
(2013-01-05 06:05 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی نمی بینی یا صرف نداره ببینی؟Khansariha (219)

اتفاقا میبینم دکی جون.مخصوصا تاپیک گروپ گیری رو.52 هم شد تفنگ.نوکشم بسابی باز تو 15 متری نمیتونه یه گروپ درست بده.تازه تایتان هم به خوردش دادن.اه اه اه.دکتر بده نمکی سر کوچه ببره خخخخخخخخخخخخخخخخ

آخیییییییییی راحت شدم. غم باد گرفتم بس که این دکی هی گیر دادن به 350 عزیز دل.گهی پشت به زین گهی زین به پشت دیگه
[/quote]
علی جان اگه تونستی با مگسک 350 تازه با مگسک به اون ظریفی همچین گروپی بگیری بعد بیا ادعای گروپ کن!! اصلا 350 معنی گروپ براش تعریف نشده هست.
این گروپ 52:Khansariha (221)
اینم گروپ 350:Khansariha (357)

(2013-01-05 08:10 PM)majid1234 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
خوش امد ميگم به دوست و استاد تازه وارد.
اون يكي دولول سوار هم مياد تشكر ميزنه و هيچي نميگه(حتما صرف نميكنه براش)
دكتر جان اين پشت مگسك 52 بهترين جا براي قايم شدنهKhansariha (152) (اينم ميتونه قايم بشه)
راستي دكتر يه شكاف درجه هستش بيارم ميتوني مثل براي خودت درست كني برام؟؟Khansariha (13)
بابك جان شما مگه شكار هم ميزاري براي دوستان باقي بمونه؟؟

مجید جان آره چرا نتونم...اصلا من برای همین اینجام!!!Khansariha (219)Khansariha (266)

(2013-01-06 08:15 AM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان اینارو گفتی ولی حقیقت همونه که گفتم.
دکتر جان شما که خودت در جریانی من چقدر درست میگم Khansariha (8)
Khansariha (48)
می دونم بابک جان...می دونم...Khansariha (115)
(2013-01-06 09:26 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگی
اقا رحیم مبارکه 52 گرفتی؟
Khansariha (8)
Khansariha (8)
وقتی اخرین پست نشون داده نمیشه باید چه کار کرد؟
سلام رضا جان ، خوبی ؟
چه کنیم بالاخره اغفال شدیم دیگه .Khansariha (219)
میبینم که همه اومدند اینجا.
خوبید دوستان؟؟
میبینم که تعداد 52 داره زیاد میشه(کاش من هم تفنگ داشتم)
آقا ساچمه زن نخرید سهمیه فشنگ باز داره گرون میشه.
فشنگ گلوله زن هم که سر به فلک کشیده که اونم امسال 8/57 نیومد.
مجید مگه 470 رو فروختی؟؟ 350 چی؟؟...چی؟؟ ...چی؟؟؟>>>>>چی؟؟Khansariha (219)Khansariha (219)
رحیم جان مبارک باشه داداش.یه گروپی چیزی بذار ببینیم 52 ات چی کاره هست؟؟
راستی هرکی از دوستان اصلاح شکاف درجه و مگسک خواست ما در خدمتیمKhansariha (225)
لینک مرجع