انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-10-25 01:18 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه محل قبولت داریم
نوش جان بره اونجا که غم نباشه
به خواست خدای یکتا یه برنامه بچینیم
هم بیشتر اشنا بشیم و ما یه غزل غیر پرورشی به بدن بزنیم
البته بعد از اینکه سرپا شدم

اگه منظورت منم که ما نوکرتیم سالار. در خدمتیمKhansariha (8)
خدمت بر و بچ البرزي سلامKhansariha (48)
سلام حاج رحيم.
يادش به خير.....
زماني بود كه اين تاپيك خيلي شلوغ و پررونق بود!!

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
عرض سلام و ادب به همشهری های گل.حال احوال خوبه؟هیچ معلومه کجایید؟یه زمانی این تاپیک روزی ۱۰ صفحه جلو میرفت.یادش بخیر.همش تقصیر این دکیمون هست.آقا چراغ خاموش میاد من آمارش رو دارم.احتمالا باز کلاس باز آموزی داره.آخی خیلی وقت بود بهش گیر نداده بودم غم باد گرفته بودم.دکی کجایی بیا یکم بهت گیر بدم تاپیک رو شلوغ کنیم
سلام دوستان . جایی تو کرج میشناسید که ساچمه جی اس بی 4.5 بفروشه ؟....ممنون Khansariha (8)
سلام دوستان
من به تازگی یه هاتسان at44 خریدم که متاسفانه تلمبه پیدا نکردم...کجا میتونم تفنگ رو شارژ کنم؟
(2016-03-18 12:05 PM)mmeysamm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من به تازگی یه هاتسان at44 خریدم که متاسفانه تلمبه پیدا نکردم...کجا میتونم تفنگ رو شارژ کنم؟

دوستان سلام منم این سوالو دارم اگر جواب بدید ممنون میشم
تلمبه و کپسول که تو بازار موجود هستKhansariha (8)
شارژ کپسول کجا تو کرج پیدا میشه' ؟
(2016-04-14 03:39 PM)mmousavi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ کپسول کجا تو کرج پیدا میشه' ؟

اگر آتشنشانی آشنا داشته باشید میشه و گرنه تهران
لینک مرجع