انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان گلم.کم کم مشهدیای گل داره عدشون زیاد میشه و یه همچین تاپیکی لازمه برای هماهنگی و قرار گذاری.
اول اینو بگم تا الان چند تا پیشنهاد به میلاد دادم برای بهبود سایت اونم انجام داده،حالا یه پیشنهاد دیگه دارم اینکه تمام تاپیکهائی با این مضمون که بچه های یه استان یا یه شهرستان میزنن توی یه بخش جدید و یه انجمن جدید باشه به نام انجمن قرار ملاقات ها و گزارش ها به این صورت که وقتی چند نفر میرن شکار یا قراری چیزی میزارن اول هماهنگ میکنند و بعد هم میان عکساشو میذارند!مثلا من جمعه با دوستام رفتم شکار اول فراخوان میزنم توی تاپیک مربوطه بعد عکسی که گرفتیم رو میذاریم برای همه.این بخشم باشه یادگاری از من تا وقتی سربازی بودم به یاد منم باشید.این پیشنهاد به میلاد پ.خ شد.
دوم اینکه مشهدیا و خراسانیای عزیز سلام.از این به بعد این تاپیک به این ترتیبی که گفتم ادامه پیدا میکنه و همه میتونیم بیشتر با هم آشنا شیم.یا علی
100 درود بر همه دوستان
امروز با علی رفتیم شکار گاه یک کبوتر سفید که ساعتها ما رو معطل خودش کرده بود در قبلنا،نمایان شد!ما هم وسوه شدیمKhansariha (226) البته فقط به قصد سفیده رفتیم که خوب علی زدش!!!(ای علی شیطون تو فصل شکار میزنی ها اگه لوت ندادمKhansariha (219)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو میذارم تا علی مشهدی 2 ببینه حسرت بخوره!یاد بگیر از مهدی جون.ببین چطوری امید داد!در عوض عکسای خودتو نمیدم بهت ولی میذارم این یه عکس اونروزو ببینی به قول مهدی خخخخخخخ(شوخی)
حدس میزنید این سایه خوشتیپ که ژست ترمیناتور گرفته و یه دیانا 27 دستشه کیه؟ Khansariha (215)
[تصویر: IMG_4246.jpg]
سلام دوستان
ای علی آقا نشد بیاین و امروز حکایتها داشتیم خخخخخ
یه تیهوشکار شد که عکسشو تویه تاپیک خودش گزاشتم
بعدشم همون صبحی یه بارون گرفت که بد بختها دوستان موش آب کشیده شدند (من که با ماشین بودم خخخخ)
بعد از ظهر هم تگرگ اومد این هوا
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
بعدشم سیل اومد این هوا
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
خلاصه داداش جاتون خیلی خیلی خالی بود خیلی دوست داشتم بیاین واسه همین هم به دوستام گفته بودم کسی با ماشین من نیاد اونها هم (خیره ها )با موتور اومدن
انشاء....دفعه بعد حتما بیاین که خوش میگذره کلی خندیدیم امروز Khansariha (214)
سلام دوستان از ابراز همدردی تون ممنونم اما یه چی بگم کلی بخندید دیروز هم یه تگرگ دیگه اومد و اون نصفه دیگه زحمات رو هم به باد داد خخخخخ
حالا دیگه خیالم راحت شد باید دوباره یه چی دیگه بکارم خخخخ
علی آقا کو تا ما مرد بشیم !!!!!!!
امیر جون خداییش راست میگی اما چکار میشه کرد زورمون که به خدا نمیرسه خخخخخخ امسال اگه عمری باشه یه مسافرت میام طرفاتون !!خبرتون میکنم
درست میگین سعید جان اما دلیل این درختهایه سیب چیه که بار ندادن ؟(0البته بهم خصوصی کنید ربطی به تاپیک نداره )Khansariha (214)
ای محسن جان دیگه عادت کردیم داداش همچی زیاد هم ضرر نکردم فقط پول یه PCP رو آب برد خخخخخ
چشم علی جون خبرتون میکنم
ارادتمند دوستان Khansariha (8)
ابن عکسو تا تاپیک شکار گذاشتم.اینجا هم میذارم که ببینید مشهدی ها به خودشون هم رحم نمیکنن.علی ..
شما روی سر مائی اقا مهدی!این حرفارو نزن!چشات خوشتیپ میبینه.بابا یه سر بیا مشهد ما که خاستیم بیایم قسمت نشد.
داش مهدی به غول مشهدیای قدیمی نخلصیم.ایشالله بیاید مشهد تا علی هست بریم شکار
بالا خره بعد از یک ماه بی ترافیکی منم دوباره اومدم به به چه خبره بابا جشن تولد گرفتین ؟؟؟؟؟؟
علی جون داداش تبریک می گم ایشالا 120 سال زنده باشی و 120 سال با دیانا 27 بری شکارKhansariha (48)Khansariha (48)
(2011-06-14 06:15 PM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالا خره بعد از یک ماه بی ترافیکی منم دوباره اومدم به به چه خبره بابا جشن تولد گرفتین ؟؟؟؟؟؟
علی جون داداش تبریک می گم ایشالا 120 سال زنده باشی و 120 سال با دیانا 27 بری شکارKhansariha (48)Khansariha (48)
فعلا که 27 داش علی دوران نقاهت رو پیشه رو داره!!!احتمالا لوس بازی و ناز کشی های قبل از سربازی هست میدونه داره برای مدتی بی صحاب میشه!!! دی: رایستی قرار شده علی تفنگشو بده من تو این مدت نگهداری کنم.خیلی مخلصیم علی جونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)(شوخی)Khansariha (214)
لینک مرجع