انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه همشهری های عزیز کسی میدونه کدوم فروشگاه سهمیه فشنگ داره ؟
سلام دوست عزيز
فعلا كه هيچ كدوم ندارن
ولي دوباره ميارن نگران نباش
سلام خدمت دوستان
میخوام تفنگ بادی نو دیانا 54 یا 56 برای یکی از دوستان بگیرم اگه آدرس یک فروشنده منصف رو دارین بهم بدید
به به بروبکس باصفای مشهد
من بعد از یک سال اومدم انجمن
متاسفانه به شدت شلوغ شدیم همه و من فکر کنم ساچمه جا زدن هم یادم شده!
کیا تفنگ دارن؟
سلام به همه هم شهریهای گرام
دیروز تو سایت اداره کل محیط زیست بودم متوجه موضوع جالبی شدم(اسم خراسان رضوی را از لیست تحریم برداشتن)
فکر کنم میخوان آخر فصلی یروانه بدن Khansariha (214)
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر دوستان همشهري...اولين برف سال 95 مشهد رو به دوستان شادباش ميگم.Khansariha (256).اميدوارم ايام به كام باشه و از اين برف و حال و هوا به سلامتي و خوشي*حسابي لذت ببرين.حق نگهدار همگي.Khansariha (8)Khansariha (256)
با سلام به همه همشهری های گلKhansariha (8)
پرچم بالاKhansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر همشهریهای گرامی...عزیزان موسسه افضل توس از 29 دی تا 2 بهمن توی نمایشگاه بین المللی مشهد غرفه داره و فقط توی همین بازه زمانی به زوج هایی که قباله ازدواجشون مربوط به سال 95 باشه" 5 میلیون تومان وام قرض الحسنه 4 درصدی میده. لطفا اطلاع رسانی کنید که اگه کسی نیاز داره مراجعه کنه و از این شرایط استثنائی استفاده کنه
مکان:نمایشگاه بین المللی مشهد-سالن ابو سعید- غرفه 14 -موسسه اعتباری افضل توس...حق نگهدار اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام و درود به دوستان عزیز Khansariha (8)

انشاا.. که ایام به کام باشه . Khansariha (219)

ارادتمند دوستان Khansariha (8)Khansariha (48)
سلام دوستان
شماره و ادرس دقیق این اقای خاکسار که تعمیرگاه اسلحه نزدیک میدان عدل خمینی داشت, کسی داره؟
لینک مرجع