انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و صبح بخير خدمت تمامي دوستان عزيز همشهري Khansariha (8)

تشكر ويژه از دوستاني عزيزي كه با گذاشتن تصاوير اين تاپيك رو مزين مي نمايند . هميشه تندرست و برقرار باشيد . يا حق Khansariha (8)

اولين روز باراني فصل پاييزي بر تمام دوستان مبارك باشه .
دوربين : گوشي نوكيا ان 73
مكان : خيابان احمد آباد
زمان : 7.20 صبح
تاريخ : امروز 92/7/30 سه شنبه

[تصویر: 13824153951.jpg]

[تصویر: 13824153952.jpg]
سلام به همه مشهدی های گل و دوست داشتنیKhansariha (8)
من حدود 2 ماهیه دوباره پدر شدم یه پسر دیگه خوشکل و زیبا به نام سبحان
و حدود یک ماه و خوده ایه هم هست درگیر مریضی خانومم (سنگ کیسه صفرا، پانکراست حاد ، التهاب لوزالمعده و ...) هستم که خدا رو شکر حدود 5 روزه تازه از بیمارستان مرخص شده قضیه اش مفصله باید از نزدیک که قسمت شد در موردش صحبت کنم فقط همینو بگم که یک روز تا مرز مرگ و زندگی رفت تا حدی که خود دکترش اومد شبانه بیمارستان و تا 2-3 ساعت همه هماهنگی و آزمایشات و ... رو انجام داد با چند تا دکتر دیگه جلسه گذاشتن تا حدود ساعت 11 شب که فهمیدن باید چه بکنن و بخیر گذشت.
خدا هیچ کسی رو مریض نکنه خیلی درد ناکه ببینی عزیزت جلوت داره میره و تو هیچ کار هم ازت بر نمیاد.

طولانی شد ببخشید.
سلام دوست عزيز من از طرف خودم و دوستان هم استانيم قدم نو رسيده رو بهتون تبريك ميگم و از خدا آرزوى سلامتي و شفاعت براى خودتون وخانواده محترمتون خواستارم
باسلام
منم به سهم خود به شما تبریک میگم انشاالله دامادی سبحان کوچولو رو ببینیم وهمینطور از درگاه ایزد منان طلب سلامتی و شفاعت برای همسرتان وهمچنین خانواده گرامیتان دارم
(2013-10-22 09:44 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه مشهدی های گل و دوست داشتنیKhansariha (8)
من حدود 2 ماهیه دوباره پدر شدم یه پسر دیگه خوشکل و زیبا به نام سبحان
سلام و تبريك به شما اقا ابوالفضل گل Khansariha (8)
خيلي خوشحال شدم هم بابت قدم نورسيدهKhansariha (219) و هم سلامتي خانومتون Khansariha (8). انشاا.. هميشه خانوادگي ، سالم و تندرست باشيد . از الان بفكر دو تا پي سي پي ديگه باش برادر . اقا زاده ها بزرگ بشن دوست دارن با پدرشون بيان شكار . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به همه دوستان Khansariha (48)
دوست عزیز قدم نو رسیده مبارک باشه Khansariha (8). آرزوی تندرستی برای شما و خانواده محترم دارم .
سلام ابوالفضل جان
منم تبریک میگم و آرزوی سلامتی وتندرستی برای خودتو و کل خونوادت دارم ایشاا... همیشه شاد باشیKhansariha (8)
(2013-10-21 03:15 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام همشهری عزیز.
در مورد قیمت و ... لطفا به هیچ وجه توی نت صحبتی نکن.ممنون Khansariha (8)
پررچم مشه بالاست...

عذر خواهم داداش
سلام بر دوستان عزيز اميدوارم روز عيد خوبي رو داشته باشيد .
ما كه امروز به احترام مولا امام (ع) از خير شكار گذشتيم . هرچند كه هنوز فصل شكار رو شروع نكردم / به هر حال براي تمامي دوستان آرزوي موفقيت دارم Khansariha (8)
سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)
اميدارم اولين روز هفته رو با شادي آغاز كرده باشيد . هفته خوبي رو پيش رو داشته باشيد .

پرچم رو بديم بالا با اجازه دوستان Khansariha (256)
لینک مرجع