انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به مشهدی های گلKhansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2014-10-13 11:54 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا اگه موافق باشیم باید به کدوم برنامه پیام بزنیم
Khansariha (226)

جواب به این تابلویی ....Khansariha (48)
سلام به رفقای مشهدی .فردا انشاالاه برنامه کوه داریم .
سلام شب جمعه بخیرKhansariha (8)
برنامه برای جمعه دارین من بیام برای تنظیم دوربین تفنگ
باز هم اين جمعه با آقا عليرضا دوست عزيزم؛ جاي بچه هاي مشهد خالي ...
عليرضا جان دمت خودم و خودت گرمKhansariha (57)
سلام به مشهدی یای گل
تا اخر هفته انشااله یه پی کی 85 دارم میخرم و به جمع ماشین دارای مشهدی برای برنامه شکار میپوندیم.
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

دم همه بچه هاي بامرام مشهد گرم Khansariha (256)
(2014-10-18 09:06 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به مشهدی یای گل
تا اخر هفته انشااله یه پی کی 85 دارم میخرم و به جمع ماشین دارای مشهدی برای برنامه شکار میپوندیم.

پيشاپيش مبارك باشه Khansariha (8)

ابوالفضل جان بهتره به پي كي ، پيكاب گفته بشه خخخخخ خدايي تو بيابون ، كوه و كمر تا الان كم نياورده . داغ اين پي كي رو نبينم Khansariha (219)
سلام دوستان خسته نباشین. میخواستم بدونم کسی تو مشهد باشگاه آموزش تیراندازی سراغ داره که از سطح مبتدی آموزش بده؟ ممنون میشم جواب بدین
سلا به مشهدی ها
تشکر از ارش عزیز

csun عزیز چهارراه خیام و فردوسی باشگاه استان قدس
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

اقا ياسر مدتي هست كه ازت بي خبريم . كجايي برادر ؟

يادش بخير سال هاي گذشته در انتظار رسيدن مهر ماه بوديم كه بزنيم به بهانه شكار به دل طبيعت Khansariha (219)
لینک مرجع