انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-09-29 10:42 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا علی مشهدی 2 فصل پاییز و رنگ پاییزی ست کردی پسر مبارکهKhansariha (8)

چاکراتیم ابولفضل جان ایشالله زودتر 6 لیتری رو بگیری و بزنیم به شکار که شکارگاها همه راه افتادن
سلام علیکم
علی آقا قرمزو شدی مبارکه خخ
امروز من ساعت 3 همون آدرسی که گفتین میام و زنگ میزنم
وانشاو....بشه کار دوربین رو تموم کرد که من باید شب برگردم واسه فردا کار دارم
Khansariha (214)
(2011-09-29 11:02 AM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علیکم
علی آقا قرمزو شدی مبارکه خخ
امروز من ساعت 3 همون آدرسی که گفتین میام و زنگ میزنم
وانشاو....بشه کار دوربین رو تموم کرد که من باید شب برگردم واسه فردا کار دارم
Khansariha (214)
قربونت مهدی جان/

برگردی؟؟Khansariha (367)
آره داداش بیشتر از این مزاحم نمیشم
باید برگردم چون هم عباس و سعید میان سرزمین و هم این2هفته خیلی تنبلی کردم تمام کارهام مونده باید گوجه ها رو جمع کنم کارگر دارم فردا آخه هوا داره سرد میشه باید بجنبم
ممنونم امروز مزاحم میشم
Khansariha (8)Khansariha (214)
دیگه روان نکشین به رخم خخخخخخ
[تصویر: IMG_6915.jpg]
بازم دوباره جای من خالی....خدایا رضای نامرد رو به سزای عملش برسون که سربازی رو باب کرد اونم دوسال و اجباری و با این حقوق و با این کیفیت!امروز مرخصی بودم هرکار کردم جمعه رو هم بگیرم بیام ندادند.بچه ها همیشه جمعه ها پابرجاست؟اختمالا بتونم برای جمعه ها همیشه مرخصی بگیرم؟؟!!
علی قرمزی مبارکه.داش مهدی یه وقتائی میای که من نباشم دیگه...عیب نداره بالاخره که میبینمت...دوستان دیگر به امید دیدار...
قربونت علی جون!
جمعه نمیای!!!!!!!!!!!ای بابا مهدی گه دوباره جیم زد خخخخخخخ ولی فردا من میخواستم برم سد!!!!اینم عکس چند ساعت پیش من و مهدی و jeri عزیز
[تصویر: 07062008552.jpg]

52 داش مهدی که پیچ استوپ دوربینش به همراه پایه ای که گرفته بود نبود!کلی رفتم خونه براش آوردم بازم نخورد!!!
pcp jeri عزیز هم که وافعا ما و مهدی خوشمون اومد و دل صاحبشم مخکم محکم شد!واقعا خیلی خوب بود اما نکته مهم دقت 80 بود که فلاپی های رو از واصله 40 متر و 60 متر یکی یکی بدون اثتسنا میزد!!!وقت وایرخخخخخخخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
علی آقا مشهدی 1 ما همچنان چشم انتظار دیدن شماییم از کم سعادتی ماست که برناممون جور نمیشه خیلی از علی سراغتونو گرفتم حیف شد کاش بودین لااقل یه دیداری میکردیم
از علی جان هم ممنونم و متشکر بابت زحماتش
واما جناب jeriواقعا از دیدارشون خوشحال شدم انسان خوش مشرب و صمیمی هستند امیدوارم بخت یارمون باشه و این عزیزان رو باز هم ملاقات کنیم
و ضمنا هاتسان رو هم از نزدیک ملاقات کردم خیلی مفید به فایده بود و ممنون که جناب jerIاسلحه شون رو جهت تست و وارسی در اختیار ما قرار دادند
یا حق
این اقا وسطیه چقدر قیافش اشناست برام
مشهدیه یا نه یه موقه تو لشکر 77 قرارگاه لشکر نبوده تو سالهای 81-82 .
بزار یکم بیشتر فکر کنم ممممممممممممممممممممممممم................ نمیدونم فعلا
Khansariha (214)
مرکز کامپیوتر لشکر گروهبان یک جای گروهبان وفایی (چاقالو) و سروان شجاع. زمان سروان یوسف زاده و سروان دژبان (اسمشو نمیدونم) فرمانهد قرارگاه و سرهنگ سمیعی بی برش البته سرهنگه حدود اخرای خدمت من اومد تو قرارگاه .
لینک مرجع