انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستای عزیز مشهدی . من یه تازه واردم لطف کنید منو تو جمع دوستانه خودتون هم راه بدین ممنون
سلام برادر خیلی خوش اومدی و خوشحالیم که به جمع مشهدی ها یه نفر اضافه شد . لطفا یه بیوگرافی مختصر هم می نوشتی . به هر حال ما در خدمت هستیم Khansariha (8)
(2012-11-22 08:12 PM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستای عزیز مشهدی . من یه تازه واردم لطف کنید منو تو جمع دوستانه خودتون هم راه بدین ممنون

خیلی خوش اومدی دوست من.خوشحال میشیم بیشتر اشنا شیم با شماKhansariha (8)
سلام به همه دوستان گلم
خوش اومدی محسن آقا . علی جان برنامه ای برای هدف زنی ندارین . خیلی خوشحال میشم اگه شما و بقیه دوستان را ببینم.
موفق باشید
(2012-11-23 05:05 AM)irsezar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گلم
خوش اومدی محسن آقا . علی جان برنامه ای برای هدف زنی ندارین . خیلی خوشحال میشم اگه شما و بقیه دوستان را ببینم.
موفق باشید

درود
اقا رضا بنده هم به همچنین.
اتفاقا همین الان شکار بودیم!ولی هدف زنی رو تاپیک رو دنبال کنید همین هفته در خدمتیم
علی عمرا دیگه منو ببینی با این برنامه ریزیت و شکار رفتنت و بدقولیت....Khansariha (290)
(2012-11-23 09:53 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی عمرا دیگه منو ببینی با این برنامه ریزیت و شکار رفتنت و بدقولیت....Khansariha (290)

زنگ بزن مسعود بپرس چه پایی خوردیم!بین خودمون هم بمونه بعد!Khansariha (399)

آقا ارش پیامتون رسید!ایشاله بریم 1 روز جایی که میگید!زنگ زدم به شما انتن نمیداد
علی همینقدر بهت بگم ساعت 5 راه افتادیم 6 و رب خونه بودیم!گرگ هم ندیده بودیم که دیدیم!!!
گرگ؟؟؟!!!!!!
حقته.کاش گرگه یه گازت میزد تا دیگه ...
با تشکر از دوستان . محسن هستم متولد 60 ، یه جورایی کارمند ، از بچگی به اسلحه علاقه داشتم یعنی خونوادگی داریم ، قبلا یه دیانا 36 ، بعدش شادو 1000 والان هم یک دو لول روی هم آکار ناقابل دارم ولی از اینکه شادو رو فروختم پشیمونم. دوستان اگه شکار رفتین ماروهم خبر کنید پروانه هم گرفتم الان هم وقت خوبیه
لینک مرجع